Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Хто як цілується?

Ви вірите в гороскопи, в те, під якою зіркою була народжена людина, і який відбиток це поставить на її подальшій долі? Але дізнатися про те, як цілуються різні знаки зодіаку, представляється вельми цікавим.

Отже, розглянемо кожен з 12 існуючих знаків і дамо характеристику умінню, здібностям і особливостям представникові всіх зодіаків відносно поцілунків.

Овен

Представники цього знаку володіють найбільш палкими поцілунками. Саме палкими, оскільки їх не можна назвати еротичними. І вже в жодному разі, вони не ніжні, хоча і не цнотливі. Також їх не приваблює затяжний поцілунок.
Зазвичай Овни цілують міцно, взасос, нерідко залишаючи на поцілованих місцях відмітини. Можуть при цьому ненароком заподіяти біль.
Цілуються лише, тоді, коли у них гарний, навіть захоплений настрій. До цінителів поцілунку цей знак віднести не можна, Овни цілуються досить рідко. Більш за все вважають за краще цілувати область лиця. При цьому вони досить розкріпачені і готові поцілувати навіть першого зустрічного, якщо він їм сподобається.

Телець

Поцілунок Тельця міцний, але м’який. Вважають за краще цілуватися довго і пристрасно. Багато хто відзначає, що в цього знаку на диво м’які і теплі губи.
Не дивлячись на те, що Тельці цілують міцно, вони незвичайно ласкаві і ніколи не заподіюють болю. Більшість жінок відзначають, що коли цілує чоловік-телець, починаєш відчувати себе як за кам’яною стіною. А поцілунок жінки, народженої під цим знаком, за твердженням багатьох чоловіків дозволяє забути всі тривоги.
Представники цього знаку вважають за краще цілувати лише тих, кого добре знають. Більшість з них обов’язково цілує кохану людину вирушаючи з будинку або повертаючись додому, перед сном і в інших подібних випадках, навіть якщо незадовго до цього вони посварилися.

Близнюки

Рекордсмени по кількості поцілунків на душу населення, хоча роблять це поверхнево: просто цмокають в щічку або в губи, інколи навіть займаючись при цьому сторонньою роботою. Їх поцілунки не відрізняються пристрастю, хоча багато приваблюють своєю різноманітністю. Та й самі близнюки шукають різноманітність в кожному новому поцілунку, тому зі своїми постійними партнерами по любові і браку можуть цілуватися з часом все рідше і рідше. Зазвичай в свій поцілунок близнюки вкладають дружню вдячність, тому цілуються частіше з друзями і знайомими при зустрічах або розставаннях.
Але вони також віртуозно володіють технікою еротичного поцілунку і інколи можуть вразити вас цією здатністю.

Рак

Вважає за краще не стільки цілувати сам, скільки бути поцілованим. Їх поцілунки дуже ніжні, люблячі, душевні. Так зазвичай матері цілують своїх дітей. Рак не сприймає поцілунків без відчуттів, і йому важливо, щоб це було відчуття не стільки любові, скільки душевної прихильності або турботи.
Більш за інші знаки любить, коли його цілують на ніч, перед сном, або вранці. Раки цілують свою кохану людину, вирушаючи на роботу або повертаючись з неї. Але на відміну від Тельця, вони, будучи ображеними, припиняють цілуватися. Відновлюють поцілунки лише після того, як пробачать кривдника. Частіше, ніж коханих людей Раки цілують своїх дітей або батьків.
Із-за збентеження дуже рідко цілуються привселюдно. Еротичний початок в поцілунках Раків слабо виражений. Велика частина поцілунків в Раків доводиться на період дитинства.

Лев

Вважає, що насамперед від поцілунку потрібно отримувати плотське задоволення, тому цілуються найчастіше з коханими. Людей, народжених під цим велелюбним знаком, можна по праву вважати майстрами гарячого і пристрасного еротичного поцілунку. Причому вони не соромляться демонструвати його на людях і навіть отримують від цього особливе задоволення.
Материнські поцілунки, вдячності або дружньої прихильності цьому знаку майже не властиві. Чоловіки-леви одні з небагатьох, хто вміє красиво поцілувати жінці руку.
Проте однією рукою або обличчям вони не обмежуються і завжди готові цілувати в будь-якому місці. Цілуватися “всерйоз” починають набагато раніше за інші знаки.

Діва

Веде себе скромно, зазвичай цілується лише зі своїм партнером по браку або всіма визнаною коханою людиною. Дуже не любить робити це на людях і дуже гарячкує, якщо помічає, що за нею підглядають. По кількості поцілунків займає в Зодіаку одне з останніх місць.
Багато Дів вважають, що “поцілунок переносить заразу”, і ретельно дотримуються всіх запобіжних засобів. Через свою гидливість, ніколи не цілуватимуться з людиною, яка їм чимось неприємна. Якщо хочете отримати поцілунок цього знаку, вам необхідно бути охайно одягненим, мати відпрасований одяг і вичищене взуття, а чоловіки при цьому мають бути ретельно поголені.
Непогано також пожувати «Орбіт» або щось подібне, що освіжає дихання. Часто перший любовний поцілунок Діви випробовують вже в зрілому віці.

Терези

Знак, що найбільш розуміє толк в поцілунках. Віртуозно володіють його технікою, готові цілуватися завжди, скрізь, зі всіма, як з коханими людьми, так і з тими, з ким познайомилися пів години тому.
По кількості поцілунків займають одне з перших місць, поступаючись хіба що близнюкам. Але, на відміну від близнюків Терези насолоджуються поцілунком набагато повніше. Самі обожнюють цілувати, і в такому ж ступені люблять, коли цілують їх. Єдиний недолік — не дуже високий чутливий потенціал.
Їх поцілунки, хоча і еротичні, але не пристрасні, швидше ніжні і ласкаві. Вони ніколи не заподіють болю, а якщо ви їм прикусите випадково язик або губу, будуть довго потім обережними.

Скорпіон

Це єдиний знак, який за допомогою поцілунку якнайповніше передає всю гамму своїх відчуттів. Цілуючи, вони уміють виразити все: від обожнювання, ніжності і вдячності, до холодності і повного презирства.
Можуть деякий час приховувати від сторонніх очей поцілунки з будь-якими людьми, але не тому що соромляться, а через особливу гостроту відчуттів. Також можуть раптово уразити своїм еротичним поцілунком в людному місці, анітрохи при цьому не бентежачись.
Цілуються часто і завжди пристрасно, але лише з добре ним знайомими людьми. Якщо ви удостоїлися поцілунку Скорпіона, знайте що це знак особливого ставлення. Далеко не всіх вони пускають в свій внутрішній світ.

Стрілець

Їх поцілунок частіше висловлює захоплення, вдячність, що походять від широти їхньої душі. Для них головне не плотське задоволення, а вираження свого відношення.
Цілуються в урочистих, випадках як наприклад, Брежнєв (Стрілець по знаку), або коли у них гарний настрій (при цьому можуть в пориві поцілувати першого зустрічного, міцно в губи). Зазвичай цілують палко, дружньо, але уміють додати поцілунку і певну пристрасність. Найчастіше цієї честі удостоюються їх друзі, потім кохані і діти.
Не дивлячись на запал, техніка поцілунку у Стрільців не на високому рівні. Але при цьому вони прагнуть цілуватися довго, часто і багато.

Козеріг

Знак, який мало цілується. Вони не схильні, та й не люблять виражати в такий спосіб свої відчуття. Їх поцілунки або мляві, або холодні і відчужені. Еротики, чутливості і теплоти у них майже немає.
Також вважають зайвими опанувати техніку поцілунку. Козеріг не лише не цілується привселюдно, але навіть з близькими йому людьми і в інтимній обстановці вважає за краще зберігати дистанцію. Уникають Козероги цілувати іншу частини тіла, окрім лиця. В крайньому випадку, готові офіційно прикластися до руки.
Можуть все життя цілувати партнера по браку перед сном або при зустрічі, але роблять це без всякої пристрасті, як ритуал або дань традиції. Так само цілують дітей і батьків.

Водолій

Поцілунок Водолія не має особливих характеристик. Вони можуть бути абсолютно всілякими. Це не закомплексований знак, він часто не робить відмінності між друзями і з однаковим відчуттям цілує і тих, і інших.
Водолій ніколи не віддається відчуттям повністю і не дозволяє пристрасті захопити себе. Але цілуватися з Водолієм приємно, оскільки в такому поцілунку можна знайти все що завгодно. Він в міру еротичний, досить чутливий. Проте, цей знак не належить до тих, що часто цілується.
Більш за все для поцілунків їх приваблює нестандартна обстановка і можливість експериментувати в цій сфері.

Риби

Як і Раки вважають за краще бути цілованими. Чекають від поцілунку чогось неземного (особливо юні дівчата), тому часто розчаровуються. Вони прагнуть повністю віддатися почуттям і пристрасті, розчинитися в них і не думати більше ні про що, хоча і не розглядають поцілунок з еротичної точки зору та й техніка поцілунку у них досить низька.
У момент поцілунку Риби як би знаходяться поза свідомістю і забувають про все на світі. Але для цього знаку відчуття над усе, причому не важливо, які саме, це може бути любов (до коханої людини, до своєї дитини або батьків), дружня прихильність вдячність і т. п.

Експериментуйте і ви, і на практиці переконайтеся в істинності викладених фактів!

*
Нагору