Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Незаймані. Класифікація

Мужчинам

Марить про принців, білих коней та ліжко, всипане пелюстками чого-небудь гіпоаллергенного. Впевнена, що будь-який секс, а особливо найперший, може бути тільки за великім коханням. Літає серед хмар у страшенному відриві від реальності. Вихована на казках. Як правило, першому, хто вдало запудрив її рожевий мозок, вдається зірвати цю ніжну квітку. Після розчинення "принца" у небутті, залишається у страшному розчаруванні, і весь залишок свого життя присвячує пошукові ідеалу. Зазвичай, це клон її улюбленого татка.

Королівна
Надто впевнена у власній цінності й унікальності. Спілкування з рештою людей здійснює дещо поблажливо. Її дитинство проходило під гаслом "наша дочка гідна тільки найкращого". Свою незайманість береже наче діамант, підбираючи до нього найдорогоціннішу оправу. У пошуках відповідного кандидата може дотягти до бальзаківського віку, після чого зберігатиме себе вже чисто за звичкою. Взагалі може оперувати невинністю як приманкою для відповідного кандидата у чоловіки або спонсори. До сексу ставиться прохолодно, оскільки він часто (унаслідок її ж пасивності) не виправдовує сподівань.

Приштампована
Суворі батьки запевнили її, що позашлюбний секс – це брудно і скотоподібно. Що жінки, які віддаються без штампу в паспорті, нікому не потрібні. Мовляв, чоловіки їх не поважають і ніколи з ними не одружуються. Дбайливо береже свою незайманість до весілля. Після вступу у шлюб, більше за все, ризикує заробити цілий букет неврозів на підгрунті сексуальної несумісності, бо набуває "кота в мішку".

Німфоманка
Її сексуальне виховання започаткували вуличні бесіди з ровесниками. Замітки з журналу "Здоров’я" і неприкриті місця класичних статуй розпалили дитячий інтерес, і років у 12 вона вже захоплено вивчала книжки "Молодому подружжю" і "1001 питання про ЦЕ". Батьки через надмірну скромність, святенництва або просто через недогляд, не брали у сексуальній освіті жодної участі. "Німфоманка" переконана в тому, що секс – це добре, знає чим ерекція відрізняється від еякуляції, і мріє залучитися до цього процесу не дише теоретично, але й практично. Морально готова до дефлорації років з тринадцяти. Позбавляється невинності за першої ж нагоди, особливо не картаючись. Часто робить це на зло надто суворим батькам, як доказ своєї дорослості. До сексу ставиться із захопленням, знаходячи задоволення більше навіть у самому процесі, ніж конкретно в оргазмі. Головна небезпека – піти по руках, і стати постійною клієнткою шкірно-венеричного диспансеру.

Пофігістка
Живе, не роблячи з незайманості ані культу, ані трагедії. Найвірніше виховання – без категоричних заборон, з довірчими бесідами. Події не квапить, а якщо раптом дефлорація таки трапилася, то реагує спокійно, без істерик. Ставиться до сексу як до абсолютно природного процесу.

Сексоненавистниця
Вихована у колективі роздратованих самотніх жінок під девізом "усім їм від тебе лише одне потрібно". Про секс не знає практично нічого, та все одно боїться його. При думці про можливу дефлорацію може впасти в ступор. На усіх чоловіків дивиться як на латентних маніяків, онанізм і оральний секс вважає верхом збоченості. Віддається чоловікові або за сильним коханням, або тому що подружній борг зобов’язує. В обох випадках – лише терпить, тому що у жінки повинен бути чоловік, і хоча він лише брудна тварина, треба потерпіти. Як правило, у шлюбі довго не живуть, або існують паралельно з розкріпаченішими коханками. Проти останніх протестують лише зовні, у душі вважаючи, що все одно, кожна мерзотна тварина обов’язково зраджує своїй чудовій дружині, тому що природа така.

Динама
Твердо знає, що чоловіки цінують секс та сексапильних жінок. Одягається зухвало, поводиться кокетливо. Сама до сексу тяги не відчуває, а тіло оголяє, щоб привернути до себе якомога більше чоловічої уваги, і в черговий раз упевнитися, що вона найкраща. На домагання розпалених напіводягненими цицями мужиків реагує з обуренням, майже щиро дивуючись, чому вони називають її шльондрою. З невинністю розлучається за розрахунком. Оскільки найчастіше мріє стати співачкою, актрисою і фотомоделлю, то часто дефлоруєтся яким-небудь режисером, продюсером або іншими причетними до шоу-бізнесу людьми.

Та, що сумнівається
Суміш із двох та більше типів. Виникає при зіткненні декількох протилежних установок. Наприклад, мама говорила, що всі мужики – козли, і секс – це брудно і порочно, а з телевізора дивляться красиві напіводягнені тітоньки, вельми щасливі в компанії атлетів абсолютно некозлячого типу. Або коли "приштампована" батьками дівчинка потрапила у компанію, де превалюють "німфоманки", і невинність розцінюється як ознака ботанічки, лохушки або страховиська. Якщо внутрішній конфлікт заважає жити, тій, що сумнівається можна порадити відвідати психоаналітика, або випити для хоробрості, і з дотриманням всіх правил гігієни і контрацепції розпрощатися з невинністю, щоб прибрати причину внутрішнього розбрату.

Начебто незаймана.
Вміє робити мінєт. Займається анальним сексом. Але дівочу пліву береже, як зіницю ока для майбутнього чоловіка. Ось якщо ти на мені одружуєшся, то я тебе туди пущу. А якщо ні – то хто ж мене не целкою заміж візьме? Отже вибач, на тобі попу, я тебе кохаю. Вони чудово розуміють, що у сучасному світі чоловік без сексу біля неї довго не протримається, але й заміж хочуть виходити в повноправно заробленій фаті.

Незаймана хірургічна
Уволю нагулявшись з хорошими та різними чоловіками, нарешті зустріла свого єдиного. Але біда, коханий старомодний і хоче після весілля побачити скривавлене простирадло. Що ж робити? Зібрати не дуже велику суму, і піти до лікарні, де під місцевим наркозом невинність зашиють. Усього справ!

*
Нагору