Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Cекс робить людей розумнішими

Секс корисний не тільки для тіла, а й для розуму. Про це свідчать дані дослідження, яке провів фахівець Медичного інституту Гамбурга Вернер Хабермел, передає Ananova.

Вчений довів, що заняття любов'ю примушують людський мозок краще працювати і роблять людей розумнішими. Секс підвищує рівень адреналіну і гормону кортизолу, що стимулюють діяльність "сірої речовини".

Крім того, додаткові ін'єкції ендорфіну і серотоніну, які виділяються під час оргазму, посилюють упевненість у собі.

"Секс робить вас розумнішими і допомагає вирішувати різні проблеми, абсолютно не пов'язані з особистим життям", - заявив вчений.

Нагадаємо, раніше фахівці Королівського університету в Белфасті провели дослідження того, як секс впливає на загальний фізичний стан людини. У результаті з'ясувалося, що заняття сексом навіть декілька разів на тиждень добре впливає на здоров'я. А саме:

- поліпшується нюх. Після сексу зростає виробництво гормону пролактину. Це, в свою чергу, примушує стволові клітини мозку утворювати нові нейрони в центрі нюху.

- Зменшується ризик серцевих захворювань. Услід за вищезазначеним дослідженням Королівського університету, в 2001 році вчені зосередили свою увагу на сердечно-судинній системі. Вони з'ясували, що у чоловіків, які займаються сексом три рази на тиждень або частіше, ймовірність інфаркту і інсульту знижується вдвічі.

- Знижується вага, поліпшується загальний стан. Секс - це також фізичні вправи. Один пристрасний статевий акт спалює 200 калорій - приблизно стільки ж, скільки 15 хвилин бігу на біговий доріжці або партія в сквош. У сексуально збудженої людини частота пульсу збільшується з 70 до 150 ударів на хвилину, так само як у спортсмена, який прикладає максимальні зусилля. Крім того, скорочення м'язів під час статевого акту розробляють таз, стегна, сідниці, руки і грудну клітку. Заняття сексом також збільшують виробництво тестостерону, що веде до зміцнення кісток і м'язів. Журнал Men's Health навіть назвав постіль "найкращим спортивним снарядом, який будь-коли був винайдений".

- Зменшується депресія. Такий результат дослідження, проведеного у 2002 році серед 293 жінок. Американський психолог Гордон Геллап з'ясував, що сексуально активні жінки, чиї партнери під час статевих актів не користувалися презервативами, були менш схильні до депресії, ніж ті жінки, чиї партнери використовували презерватив. Одне з можливих пояснень такої залежності полягає у тому, що простогландін - гормон, який міститься в спермі - всмоктується в жіночі статеві шляхи, регулюючи тим самим виробництво жіночих гормонів.

- Знеболення. Безпосередньо перед оргазмом рівень гормону окситоцину підвищується в п'ять разів, у порівнянні з його звичайним рівнем. Це, в свою чергу, приводить до утворення ендорфінів, які надають болезаспокійливий ефект при будь-якому болю, починаючи від головного і закінчуючи болями при артриті і навіть мігрені. У жінок заняття сексом також приводять до виробництва естрогену, який може придушувати болі, пов'язані з передменструальним періодом.

- Зменшується ймовірність грипу і простуди. В Університеті Уїлкс (Wilkes University) в штаті Пенсільванія була зроблено дослідження, згідно з результатами якого у людей, що займаються сексом один або два рази на тиждень, кількість антитіл під назвою "імуноглобулін А" на 30% вище, ніж у тих, хто займається їм рідше. Ці антитіла відомі тим, що вони зміцнюють імунну систему.

- Поліпшується стан сечового міхура. Чули про вправи доктора Кегеля для м'язів статевих органів? Ми робимо їх, навіть не усвідомлюючи цього, щоразу, коли зупиняємо сечовипускання. Так ось, ті ж самі м'язи працюють і під час статевого акту.

- Поліпшується стан зубів. У спермоплазмі містяться цинк, кальцій і інші мінеральні речовини, які, як доведено, уповільнюють руйнування зубів. Піклуючись про дітей, не станемо уточнювати, яким чином ці мінеральні речовини досягають своєї мети. Скажімо лише, що такий спосіб, можливо, є більш ефективним, а головне - більш приємним, ніж традиційне видавлювання зубної пасти. До речі, вчені з'ясували, що правила гігієни вимагають чищення зубів до або після статевого акту, що саме по собі вже сприяє збереженню здоров'я зубів.

- Здорова передстатева залоза. Деякі урологи вважають, що існує залежність між частотністю еякуляції і розвитком рака передстатевої залози. Аргументи приводяться наступні: для виробництва насіннєвої рідини передстатева залоза і насіннєві пухирці забирають з крові такі речовини, як цинк, лимонна кислота, калій, і потім збільшують їх концентрацію до 600 разів. Канцерогени, також присутні у крові, також концентруються. Замість того, щоб тримати ці концентровані канцерогени в організмі, краще від них позбутися. Це можна зробити завдяки старому доброму сексу. Однак якщо вашою метою є лише очищення передстатевої залози, то краще буде зайнятися мастурбацією, особливо якщо ви маєте декілька партнерок, оскільки заняття сексом з декількома партнерами, може збільшити ризик рака на 40 відсотків. Це пов'язано з тим, що існує небезпека зараження статевими захворюваннями. Так що якщо ви хочете скористатися всіма перевагами очищення передстатевої залози без супутнього ризику, то попрацюйте руками. Дослідження, опубліковане недавно в British Journal of Urology International, стверджує, що чоловіки в 20-річному віці завдяки еякуляції більше п'яти разів на тиждень на третину знижують імовірність захворювання раком передстатевої залози.

Джерело - "Newsru.com"*
Нагору