Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Сім смертельних випадків фліртоманії

Термін "фліртування" нас дещо бентежить. Ми або хочемо бути митцями цього мистецтва і шкодуємо, що такими не є, або не поважаємо саме це поняття взагалі, бо воно пахне брудними іграми. Часто нас дуже цікавить, чи з нами фліртують, чи це просто дружні вияви. А коли флірт починається в онлайні, більшість з нас взагалі губиться. Щоб розвіяти всі ці фліртоманійні сумніви, я виписав декілька пунктів, які я назвав "Сім смертельних випадків фліртоманії". Знайомство з цими пунктами допоможе нам зрозуміти, як найкраще фліртувати з іншими - і як визначити, чи фліртують з нами.

1. ЖАДІБНИЙ ФЛІРТ

Жадібна Фліртувальниця є затятим шукачем уваги. На вечірках вона всюди світиться у своїх досить скромних (за розмірами) нарядах, чи показово їздить у своєму червоному Ламборджіні вулицями міста. В онлайні, вона шумно оголошує свою присутність заводним "Привіт, хлопчики! А ОСЬ І Я!!!", щедро використовуючи великі букви і знаки оклику. Жадібна Фліртувальниця почувається найшасливішою, коли всі погляди звернуті на неї.

2. ЕКОНОМНИЙ ФЛІРТ

Економний Фліртувальник діє за принципом: чуттєвість та сексуальність, використовуючи найменше зусиль. Він - майстер довгих солодких поглядів, чуттєвих порухів. В онлайні він майстер сексуальної інформації поміж рядками, провокуючих "МММммммм!" або "Ану розкажи!" Економний фліртувальник не дуже активний, бо йому не потрібна надмірна активність. Збуджуючи цікавість інших, він надихає їх до полювання за собою.

3. РЕВНИВИЙ ФЛІРТ

Ревнива Фліртувальниця прагне чоловіків інших жінок. Якщо чоловік є в іншої кобіти, вона вважає, що він просто зобов'язаний бути привабливим. В онлайні вона проводить дослідження, і якщо чоловік каже їй, що він уже "зайнятий", це її тільки заводить. Якщо ви вичислили Ревниву Фліртувальницю серед своїх друзів, будьте обережні: вона може запросити вашого хлопця до себе і надихнути його на обговорення проблем свого особистого життя за свічками та пляшкою вина. Якщо ви побажаєте собі Ревниву Фліртувальницю, її легко заманити; просто попросіть якусь свою файну колєжанку прикинутись закоханою у вас. Ревнива Фліртувальниця ваша.

4. "СТУРБОВАНИЙ" ФЛІРТ

"Стурбованого" фліртувальника сплутати з кимось іншим важко. Він підходить до вас на вечірці і видихає на вас: "Я певен, що голою ти виглядаєш фантастично." Або під'їжджає на кріслі до вас у барі і шепоче, "Я хочу, щоб ми були самі тааааааак сильно..." В чаті ви зустрічалися з цими ніками типу "TIGERNBED" чи "OHORNYONE" ("ТИГРУЛІЖКУ", "ОЗАБОЧЕНИЙПАЦАН"). Стурбований Фліртувальник думає лише про це і тільки про це, і настроєний на це одразу. Його однобокість може бути комічною, але він добре знаходить межу між ліжком і арештом.

5. ПОКАЗУШНИЙ ФЛІРТ

Деякі тварини сигналять про свою зацікавленість в протилежній статі криками, і Показушна Фліртувальниця - це щось схоже. Вона тріпає волоссям з боку в бік, чи намотує його на пальчик. Багато жінок підсвідомо роблять такі речі, але Показушна Фліртувальниця доводить це до екстріму. В онлайні вона рекламує свою зовнішність найперше, розповідаючи, як вона могла б вбратися на ваше перше, друге, третє і четверте побачення. В барі вона витягує своє дзеркальце, щоб перенапомадитись, а заодно перенапудритись і перенамалюватись. Показушну Фліртувальницю злапати легко, і за декілька компліментів вона буде вашою. Але, будучи з нею, ви, непевне, зауважите, що в вас вона зацікавлена менше, ніж у собі.

6. ПОНТОВИЙ ФЛІРТ

Понтовий Фліртувальник - досить хитре створіння, але трошки мудрості, і ви матимете його за невеликих зусиль. У нього складна й важлива робота в іншому місті - керівництво нафтовим родовищем чи нагляд за будівництвом аеропорта - так що він є лише пару днів на тижні. Йому було б приємно, якби ви його відвідали на роботі, але на жаль, відвідувачів туди не пускають. Шкода, адже він завжди радий вас бачити, він несе квіти й подарунки і завжди здається таким жвавим. Але ввечері він недоступний, бо не має вдома телефону, а його мобільник, очевидно, завжди відімкнутий. У Понтового Фліртувальника є дзівччина, і одного дня вона влізе в його мейлівську скриньку і вас вичислить.

7. ГОСПОДАРСЬКИЙ ФЛІРТ

Господарська Фліртувальниця розуміє, що приготування доброї їжї і мистецтво спокуси повинні іти в тандемі. Невимовно смачні замахи долітають з її кухні. Вона наносить останні штрихи на майстерно приготовану страву, а вас вражає її постава і чарівність. Як тільки ви взялися за страву, процес поглинання їжї перетворюється на прелюдію, розмову на мові почуттів, так що до того часу, як розмова переміщується з кухні в спальню, ґрунт для кохання вже закладено. В онлайні ви її вичислюєте за рівнем уваги, яку вона приділяє їжі. Ви відкриєте, що Господарська Фліртувальниця - це ЩОСЬ, і не тільки на кухні.

*
Нагору