Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Британці встановили зв’язок між довжиною пальців і сексуальністю

Дослідження проводили на мавпах

Ступінь сексуальності можна визначити за довжиною пальців рук, з’ясували вчені

Вчені з’ясували, що довжина пальців рук і їх пропорції розповідають про поведінку в соціумі. Дослідження пальців мавп і людей привели до дивних результатів.
Команда дослідників на чолі з Еммою Нельсон з Університету Ліверпуля порівняла співвідношення довжини вказівного та безіменного пальців у різних видів мавп, порівнявши результати з їх сексуальною і соціальною активністю.
Так, безіменні пальці павіанів і макак-резусів, що відносяться до групи приматів Старого світу, довші за вказівні – і ці мавпи, стверджують фахівці, відрізняються забіякуватістю і схильністю до полігамії, пише Die Welt, на яку посилається InoPressa.
Мавпи-капуцини, що живуть у Новому світі, навпаки, відрізняються м’якістю характеру, не схильні вступати в конфлікти з родичами, і для них типова моногамія – при цьому безіменний палець цих створінь коротший, ніж вказівний.
Людиноподібні мавпи, шимпанзе і горили, за агресивністю і сексуальністю знаходяться між павіанами і капуцинами про це свідчить і практично однакова довжина другого і четвертого пальців.

Чим довший безіменний палець, тим більше сексуальних контактів

Як зазначають дослідники, співвідношення довжини пальців рук, яке розглядається як покажчик сексуальної і соціальної активності, пов’язане з гормональним фоном матері в період розвитку ембріона. Якщо ще не народжений малюк стикається з підвищеним рівнем тестостерону в організмі матері, у нього згодом виявляються не тільки суто чоловічі риси, але і характерне співвідношення довжини вказівного та безіменного пальців – на користь останнього. Підвищений рівень естрогену викликає протилежні ознаки.
А оскільки тестостерон і естроген грають центральну роль і в організмі людини, у людей також можна орієнтуватися по довжині пальців, пише автор матеріалу.
За результатами дослідження, проведеного Технічним університетом Хемніца, чим довший безіменний палець у чоловіка, тим більше сексуальних контактів. Що стосується жінок, представниці прекрасної статі з приблизно однаковою довжиною пальців, про які йде мова, мають всі передумови вступити в шлюб і народити багато дітей. А ось дами з більш довгим безіменним пальцем, вважають вчені з Університету Берклі, схильні до гомосексуальних зв’язків.
Про сексуальність натури та її поведінку в соціумі можуть сказати не тільки мужній підборіддя або глибокий голос.

http://gazeta.ua/index.php?id=314784

*
Нагору