Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Кілька способів позбутися жінки

Звільнитися від набридлого зв’язку нітрохи не легше, ніж домогтися взаємності: чоловіки страждають комплексом провини, а ще немає істоти небезпечнішої від кинутої жінки: помста її жахлива! Так що краще розійтися по-хорошому.

Спочатку запитайте себе, чи набридла вона вам настільки, що ви жадаєте не бачитися більше ніколи, чи ви просто хочете "відпочити" та освіжити охололі почуття.

Для розставання остаточного і безповоротного починайте "гру".

Головне, не зачіпати жіночого самолюбства і зберегти видимість чоловічої гідності: переконайте свою даму, що ви не варті її. Добре, якщо у вас є природні вади (косоокість, кульгавість чи горбатість, гірше — звисаюче черевце чи ледь помітна лисина).

Якщо ж ви народилися блискучим красенем, доведеться прикинутися не вартим уваги за іншими параметрами. Натякніть, що поруч з нею неодмінно має бути сильний чоловік, який реалізував себе в бізнесі, зовсім не такий невдаха, як ви.

Ще можуть раптово закінчитися гроші без жодних шансів з’явитися знову. Подаруйте їй на 8-ме Березня пластмасову шпильку для волосся. А ще навчіться принижено перераховувати останні копійки. Після цього дама переконається, що ви не можете бути гідною оправою такого діаманту, як вона.

Зробіть спільний побут нестерпним. Розкидайте свої речі, походіть в брудних черевиках по персидському килиму, розбийте її улюблену вазу. Оголосіть, що із сьогоднішнього дня ви разом будете вести здоровий спосіб життя. Виключіть з раціону все, що здається їй смачним. Змусьте регулярно промивати шлунок і запропонуйте спільну клізму. Якщо вона схильна до повноти, подаруйте їй ваги і кожен ранок починайте з процедури зважування.

Якщо ваша супутниця ревнива, отруїть її життя підозрами. Витягаючи носовичок з кишені ділового костюма, розсипте на підлогу пригорщу презервативів. Поставте Шопена. Відповідайте на запитання тільки після того, як вони будуть повторені на підвищених тонах.

 
Навмисно плутайте її звички: "Тобі, як звичайно, кава без цукру?" (тоді як вона кладе три ложки), "Танцюй: купив квитки на твого улюбленого Віктюка, на "Мадам Батерфляй"! Як перший раз чуєш? Дивно...".

А чому не запідозрити в невірності її? Усяку нову покупку зустрічайте підозріло: "І для кого ти купила цей бюстгальтер?" Попросіть друга регулярно дзвонити вам, мовчати і сопіти в слухавку. Зриваючись з місця на кожний дзвінок, демонстративно намагайтеся випередити її. Дорікайте їй за холодність, за імітацію оргазму, за те, що їй тепер, щоб одержати задоволення, потрібно уявляти когось іншого. А одного чудового ранку повідомте їй, що вона вночі назвала вас Васею. Тепер можна зібрати речі і йти геть.

Через третіх осіб дайте їй знати про свою згубну пристрасть. Це може бути нестерпний потяг до казино чи ваша пристрасть до кокаїну. Але ось ідеальний варіант: стати холодним, на всі її спроби до близькості відповідати: "Давай краще просто посидимо..." Повісьте над ліжком репродукцію оголеного хлопчика і милуйтеся. Нехай вона застане вас у дамській білизні. Домовтеся з приятелем — після роботи вона повинна знайти зашторені вікна, свічки, шампанське і зім’яту постіль. Утіште її, пояснивши, що любов буває різною — рожевою і... голубою. І запропонуйте залишитися друзями. У вас обов’язково все вийде... якщо ви — талановиті.

 

 

 

 

*
Нагору