Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

10 ПРАВИЛ ДЛЯ ЖІНОК, ЯКІ ПРАГНУТЬ МАТИ ХОРОШУ СІМ’Ю

1. Не вважай, ніби професія, кар'єра і громадський престиж замінять тобі сім'ю і дітей. Хоч як важко, але треба навчитися поєднувати їх. І хоча для тебе на першому місці, напевне, стоять духовні цінності й потреби, не забувай, що ти жінка і мусиш приділяти необхідну увагу своїй зовнішності. одягу і всім іншим атрибутам жіночості.

2. Хороша сім'я не падає з неба. не складається сама по собі. Вона. як і будь-яке людське творіння, вимагає величезних і постійних зусиль, уваги і вмінь. Причому значно більших від жінки, ніж від чоловіка.

3. У разі сварки, чвар, розпаду шукай вину перш за все в самій собі. а вже потім в чоловікові. Чужі недопіки завжди помітніші, ніж свої власні, людина звичайно поблажливіша до себе. Як би сильно ти не ображалася його вчинком або ж конкретною поведінкою, не поспішай реагувати, висипати на нього свої образи. Зачекай, спробуй заспокоїтися. Зопалу можна наламати дров і наробити непоправних помилок.

4. Старайся постійно знаходити позитивні риси в характері і зовнішності чоловіка і по можливості частіше говорити йому про них. Чуючи про свої достоїнства і здібності, він підсвідоме прагнутиме стати кращим. Не втрачай нагоди після акту кохання тактовно підкреслити, як добре тобі з ним. Похвала потішить чоловіче самолюбство (а це — найвразливіше місце будь-якого мужчини) і зміцнить його прихильність до тебе. В той самий час подібні зізнання стимулюють його, заряджають енергією.

5. Не варто завжди бути невдоволеною, похмурою, хникати. Похмура, тужлива дружина викликає у чоловіка відчуття особистої провини, але дуже швидко набридає, а це скоро позначиться на атмосфері в сім'ї і особливо на психіці дітей. Розуміємо, що ти маєш привади для подібного настрою. але повір, що і твій чоловік має безліч турбот і своїх чоловічих проблем. Не забувай, що той, кого ти сьогодні, можливо, бачиш у негативному світлі, кому ти готова адресувати цілу купу дорікань і негативних епітетів. ще донедавна викликав твоє захоплення. Ще вчора ти прагнула завоювати його прихильність, ти обрала його серед усіх інших мужчин, і ви насправді надзвичайно підходите одне одному.

6. Якщо у тебе (вибач, але все буває!) раптом виникне флірт із співробітником, колегою або іншим мужчиною, не дозволяй йому-поширитися і поглибитися до серйозного захоплення Це спричинить тобі зайві страждання і принесе знервованість у твоє і без того напружене життя Крім того, попри всі беззастережні на даному часі достоїнства, новий об'єкт навряд чи кращий і досконаліший за твого чоловіка. Якби у тебе була можливість узнати його ближче, ти безперечно знайшла б у нього серйозніші недоліки в порівнянні з тими, до яких ти вже звикла.

7. Старайся прищепити дітям любов і повагу до батька. Не намагайся обов'язково перемогти його в боротьбі за дитячу любов. Будь великодушною. Запам'ятай: діти — завжди твої, це його позиція достатньо вразлива. Поважай його батьків, незважаючи на їхні якості або ставлення до тебе.

8. Не приймай сама якихось важливих рішень, які мають життєве значення для всієї сім’ї. Обговорюй з чоловіком ці рішення — адже навіть у тому випадку, коли ви приймете твою пропозицію, у нього залишиться враження що він брав участь у розв'язанні проблеми, що ти дорожиш його думкою.

9. Не давай волю своїм ревнощам, хоча й не варто припускатися протилежної крайності. демонструючи байдужість. І перше, і друге погано позначиться на стосунках з партнером. Знай: варто тобі виявити завелику ревність чи, навпаки, цілковиту байдужість, з часом він відповість тобі негативною реакцією, яку ти цілком заслужила. Старайся бути оптимісткою. Свідомо жени від себе меланхолію і песимізм.

10. Все, що сказано вище, зовсім не означає, що ти маєш стати рабинею ізаурою в сім'ї, придушувати власну гідність або відмовитися від критичних поглядів на речі. Ні, ні в якому разі. Виявляй їх, вимагай того й од чоловіка, але завжди — із тактом і відчуттям міри. І, найголовніше — з великою любов'ю.

*
Нагору