Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

У Празі встановлено пам’ятник повії

Скандальна скульптура з’явилася в чеській столиці недавно, але уже встигла наробити багато галасу. Чимало мешканців міста вважають її порнографічною.

Офіційно скульптурна композиція називається "Крамничка пороку", повідомляє RIN.ru. Але мешканці Праги в один голос називають її не інакше, як "Пам’ятник повії".

За задумом вона повинна була стояти в районі Дворжак — своєрідному аналогу кварталу „червоних ліхтарів”, відомого великою кількістю публічних будинків і інтимних салонів. Але проти різко виступили добропорядні жителі околишніх вулиць, які не хотіли, щоб їхній округ остаточно був відзначений бронзовим клеймом ганьби. В очікуванні кращого місця під сонцем автор "Крамнички пороку" тимчасово поставив її у входу у свою майстерню, розташовану в спальному районі на окраїні чеської столиці.

Скульптура відразу стала місцевою визначною пам’яткою. Гарною прикметою вважається підійти до скульптури ззаду і потерти пальцем клітор дами, яка нахилилася. Вважається, що жінки, які доторкнулися до "розпусниці", стають спроможні досягати оргазму.*
Нагору