Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

ЯК ЙОМУ ДОПОМОГТИ ЗАКОХАТИСЯ. У ВАС

Якщо ви зустрічаєтеся з чоловіком, який вам подобається, і ви відчуваєте, що в нього закохані, потрібно зробити такий крок: допомогти йому закохатися у вас. Надихніть його на спогади про події його життя, які мають емоційне значення і розкривають почуття, які він мав до інших. Через те, що він продовжує говорити, а ви — слухати, в нього виникне додаткова симпатія до вас. Нехай його власні слова допоможуть йому покохати вас. Ви зможете завоювати його любов тільки в тому разі, якщо виявитеся слухачкою, яка здатна співпереживати. Вам доведеться пожертвувати власним часом і емоціями, так що не використовуйте цього методу, якщо не маєте серйозних намірів стосовно цього чоловіка.

Метод перенесення

По-перше, розглянемо феномен „перенесення” любові. Коли ми відкриваємо співрозмовнику свої думки, справи, ідеї, своє минуле, ми одночасно передаємо йому ті почуття, що їх описуємо і які відчуваємо до людей та подій. Таке передавання відбувається, навіть якщо ці почуття в нас давно вщухли.
Перенесення (передавання) постійно використовують священики, адвокати, психіатри і психологи, щоб управляти поведінкою і забезпечувати довіру до себе. Багато викладачів, ворожки, секретарі, ділки, продавці успішно використовують цей метод. З його допомогою можна змінити поведінку людини, забезпечуючи її відданість вам. Розглянемо два види перенесення, що їх використовують у суспільстві.

Релігія

Священики володіють мистецтвом сповідати парафіян. Вони викликають віруючого на відвертість, тому що натомість дають відчуття спокою і прощення. Парафіянин відчуває емоційне полегшення.
Найвідоміший приклад такого перенесення почуттів — сповідь у католицькій церкві. Сповідуючись, людина відкриває свої найсокровенніші таємниці, бажання і думки уважному слухачеві. Людина відчуває власну значимість, відчуває, що її люблять, звільняється від провини. Внаслідок цього вона відчуває вдячність. А через те, що слухач зазвичай анонімний, позитивний заряд тепла і вдячності адресований церкві й переноситься на неї.

Психологія

Психіатри та психологи використовують своє мистецтво слухати, щоб досягти емоційного відгуку. Вони заохочують своїх пацієнтів вільно говорити про події свого життя, які мають емоційний зміст, й слухають їх з цікавістю, співпереживають.
Зиґмунд Фрейд виявив, що його пацієнтки безнадійно закохувалися в нього, коли ділилися з ним своїми думками, а він їх вислуховував не заперечуючи. Фрейд не був красенем, але щоб не провокувати у пацієнток почуттів, намагався не потрапити їм на очі. Одначе жінки однаково закохувалися в нього, хоча й розмовляли самі з собою і не могли його бачити. Це і є феномен „перенесення” кохання.

Метод перенесення

Ви можете завоювати його любов, обдумано розпитуючи і слухаючи без заперечень. Трохи терпіння та досвіду — і ви без зусиль зможете застосовувати метод перенесення любові. Цей процес подібний до інтерв’ю, з тією тільки різницею, що ви ведете розмову від однієї хвилюючої події в житті чоловіка до іншої. Дослідіть разом з ним усі його почуття та переживання.
Ставлячи запитання, створіть доброзичливу атмосферу. Слухаючи його, виявляйте теплоту. Завдяки вашій відкритості йому буде легко і зручно говорити. Довіра, співпереживання заспокоюють, прив’язуючи того, хто говорить, до слухача. Таке перенесення почуттів викликає глибоку відданість і любов до вас.

Як будувати запитання

Уявіть собі, що ви разом дивитеся телепрограму. Нехай вона стане фоном для ваших запитань. Не запитуйте: „Коли ти вперше переглядав цей фільм?”. Спершу запитайте: „Чому тобі подобається цей фільм?”. Не запитуйте: „Хто твій улюблений герой?”. Ліпше запитайте: „Чому тобі подобається ця людина?”. Не просто запитайте: „Який твій улюблений вид спорту?”. Поцікавтесь: „Чому він тобі подобається?”.


 

*
Нагору