Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Поцілунок може все зіпсувати

Американські дослідники з’ясували, що при поцілунку чоловіки, як правило, думають про секс, а жінки – про серйозні стосунки. Цей висновок зроблений на підставі тестування, у якому взяли участь понад тисячу осіб.

Річ у тім, що жінки сприймають поцілунок як спосіб побудови довгострокових стосунків. Але в чоловіків зовсім інші цілі! Представники сильної статі готові зайнятися сексом з жінкою, жодного разу не поцілувавши її. Чоловіка не зупинить те, що партнерка не вміє цілуватися. Від сексу з «недотепою» або скромницею він однаково не відмовиться.

А от жінки надають великого значення поцілунку, особливо першому. Вони вважають: чоловік, який не вміє цілуватися, не дуже впевнений у собі. Отже, його шанси стати потенційним «коханим-єдиним» значно знижуються. Утім, дами готові дати другий і третій шанси недосвідченому кавалерові. Але якщо в нього жовті зуби та неприємний запах із рота, і при цьому він огидно цілується — роман закінчиться на першому побаченні, яке буде занесене в графу «невдалих»:)

Від поцілунку можна захворіти

Не цілуйся з незнайомцями! І це не назва нового еротичного фільму, а дуже слушна порада.
Тому що, хоч як дивно, боятися треба не лише незахищеного сексу, а й поцілунків. Лікарі попереджають: цілуючись з першим-ліпшим, ти запросто можеш підхопити мононуклеоз, або «поцілункову хворобу».

Симптоми цієї хвороби схожі на грип: різко підвищується температура, з’являється головний біль, біль у горлі, опухають лімфовузли, болять суглоби та м’язи.

Мононуклеоз викликається вірусом Епштейна-Барра, що є в слині кожної людини (й може активізуватися після якогось захворювання, коли ослаблений імунітет). Мононуклеозом можна заразитися, якщо пити з однієї склянки із зараженою людиною або користуватися спільними столовими приладами. Але, як правило, це «улюблена» хвороба людей, схильних до поцілунків мало не з першим-ліпшим. Вважається, що людина може захворіти на мононуклеоз лише раз у житті. Зате її здатність заражати інших через слину зберігається щонайменше на рік, а вірус житиме в її тілі все життя.

Лікування. Інкубаційний період захворювання триває від чотирьох до шести тижнів, і весь цей час інфіковані навіть не підозрюють, що заразилися мононуклеозом. Правильно встановити діагноз можна лише на основі аналізу крові (річ у тім, що симптоми хвороби дуже схожі на симптоми грипу, до того ж не завжди виявляються повною мірою). На жаль, спеціальних ліків від мононуклеозу не існує. Лікар порекомендує відпочивати, пити багато рідини, приймати жарознижуюче, полоскати горло травами та відпочивати. Зверни увагу: якщо мононуклеоз переносити на ногах, можуть виникнути ускладнення, пов’язані з нервовою, серцево-судинною та системою дихання.

Можна захиститися? На жаль, презервативів для поцілунку не існує. Цілуючись із партнером, ти не можеш знати, заражений він чи ні. Тому найкраще уникати поцілунків із «сумнівними» партнерами – навіть один випадковий поцілунок може призвести до хвороби.

Вероніка Недільська

Не цілуйте коханого в лоб

Серед жестів і рухів, які ми виконуємо неусвідомлено, є різні. Одні здатні воскресити, інші, навпаки, можуть погубити.
Отже, не цілуйте ніколи коханого в лоб!

Такий поцілунок з давніх часів вважався “останнім поцілунком” і був пов’язаний з похованням. І це не випадково: дотик губами області “третього ока” – особлива магічна операція.

Вважається, що всі отвори в людському тілі – це вихід для енергії. Одним із найбільш значних отворів є рот. Цілуючи кого-небудь, людина фокусує енергію, а в залежності від того, куди вона потрапить, можна очікувати і відповідного результату.

Поцілунок руки направляє енергію по колу кровообігу знизу вгору, підтверджуючи принижене положення, уклін.

Поцілунок в щоку можна назвати діагностичним. Так можна легко дізнатися про наміри людини. Якщо після такого поцілунку відчувається дискомфорт, тривога, страх – сміливо прощайтеся з партнером, який викликав це почуття.
Ну, а якщо хочеться цілуватися ще – все в порядку, чоловік цей позитивний для вас.

Поцілунок в лоб кардинально відрізняється від попередніх. Він надсилається в область надчутливу до всякого роду впливам. Дотик до лоба взагалі небажано хто б це не був. За винятком дотику матері до лоба дитини.

*
Нагору