Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

5 ознак несерйозного ставлення чоловіка

Несерйозні стосунки — немов слабо заварений чай: ні смаку, ні задоволення.
Кожна жінка час від часу починає прокручувати в голові варіанти весільного плаття, можливі імена дітей, плани облаштування будинку і багато інших моментів спільного життя зі своєю другою половинкою. І прокручує все це до тих пір, поки не задається питанням: а наскільки серйозні її відносини і чи зайдуть вони так далеко?

Ознака 1. Не знайомить з родичами, батьками
Звичайно знайомство з батьками дівчини відбувається на ранніх етапах відносин. Сім’я, в якій є донька, а не син, неспокійніша. Мати і батько хочуть знати, з ким їх доросле диво катається на машині, ходить по барах ночами і хто її привозить під ранок додому. Щоб не виникало додаткових питань і проблем, чоловік, у свою чергу, представляється батькам. Знайомство ж з його родичами часто проходить набагато пізніше.
Розцінювати як несерйозність те, що він затягує зі знайомством, можна тільки коли у чоловіка відмінні відносини з батьками. Визначити це можливо з розповідей про спільні поїздки, з розмов і в цілому з ситуацій, що складаються в його сім’ї.
Ми не випадково звертаємо на це увагу. Сім’я, в якій панує нерозуміння і сварки, не є предметом гордості. Це лише означає, що чоловік не бажає зустрічі коханої з родичами, тому що вони можуть зіпсувати хороше враження, що склалося про нього, погано його зарекомендувати, не хоче обговорення в сім’ї його відносин, боїться скандалу ревнивої матері або просто негідної поведінки. Тому спершу знайдіть причину небажання знайомства, а вже після підозрюйте в несерйозності.

Ознака 2. Не знайомить з друзями
Ось тут вже зовсім інша ситуація. Батьків і родичів ми не вибираємо, а ось друзів — так. Чоловік, який гордиться своєю супутницею, любить її знайомити з своїм оточенням. Найголовніше, щоб це знайомство не нагадувало демонстрації, на якій він хвалиться швидше своїм статусом, а не радістю спілкування з такою милою персоною. У серйозних стосунках чоловік хоче познайомити свою жінку тільки з своїм близьким оточенням.

Ознака 3. Нечасті зустрічі
Чоловік, який може забути про зустріч, рідко дзвонить і з’являється у вас в гостях — явно не настроєний серйозно. Адже людина, що любить, хоче проводити всі вільні хвилини разом зі своєю половинкою. І справа зовсім не в постійній зайнятості або справах, що раптово виникли. Як правило, від серйозних відносин ховаються ті, хто сильно помилився в попередньому партнері. Це лише порятунок від самоти, яка необхідна в хвилини, коли поряд немає друзів. Це вибір між ними і вами, на користь перших.

Ознака 4. Не приходить на допомогу в скрутну хвилину
У несерйозних відносин є величезний мінус — відсутність відповідальності за свої вчинки між чоловіком і жінкою, повна свобода думок і дій. Такі відносини часто називають дружбою з постільними елементами. Проте ця «дружба» припускає допомогу, взаємовиручку і пошану. Відмінність їх від серйозних відносин — це відсутність планів на майбутнє, перспективи створення сім’ї. А якщо ваш партнер не хоче допомогти в скрутну хвилину, то чи потрібна взагалі така людина у вашому оточенні? Про які відносини з ним взагалі може йти мова.

Ознака 5. Не говорить про плани на майбутнє, про дітей
Якщо чоловік не говорить про майбутнє або про дітей, це зовсім не означає, що його ставлення не серйозне. Є категорія чоловіків, які не хочуть будувати планів на далеке майбутнє, щоб не зурочити. І нічого з цим не поробиш. А ось коли при розмові про дітей або заміжжя він стає дратівливим і прискіпливим — вірна ознака того, що пройде ще зовсім небагато часу і ваше спілкування повністю припиниться, тому що вже зараз немає розвитку у відносинах. Вони стоять на місці.
Проте варто брати до уваги, що різка реакція на розмови про дітей може виникнути і тоді, коли у чоловіка вже є дитина від іншої жінки, і він не хоче другої. Або так само через відсутність фізичної можливості їх мати. Адже це породжує комплекси.
Часто несерйозні стосунки необхідні, щоб заповнити порожнечу, що утворилася за відсутності поряд близької людини.

Підготувала Мар’яна Верба


*
Нагору