Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Як зачіска розкриває ваш характер

Незалежно від того, яке у вас волосся — коротке або довге, чи носите ви його акуратно укладеним в модну зачіску або віддаєте перевагу “недбалому” стилю, воно все одно підкреслює вашу індивідуальність. Волосся говорить за вас і розкриває ваше мислення. Природно, це твердження науково поки не доведено. Але сама по собі теорія досить цікава. Ми розповімо, вам які найбільш популярні зачіски зараз носять жінки і як по них можна розкрити характер.

Від вашої зачіски залежить багато чого. І від того наскільки вона буде змінюватися, можна буде робити висновки про зміну вашого життя.

Наприклад, якщо у вас високий відкритий лоб, вас можна характеризувати як ділка, який не боїться ризикувати. Ця якість найбільших лідерів бізнесу! Воно також говорить про цікавість і смаком до життя. Тим не менш, це може іноді спровокувати вас на необдумані та нахабні вчинки.

Якщо ж моделюючи зачіску, ви укладаєте волосся на прямий проділ, то ваш життєвий девіз — збалансованість. Ви надійний, законослухняний громадянин, який не ризикує в невідомих ситуаціях. Вам не подобається занадто багато суєти навколо вас. Ви є прихильником спокійної, але пристрасної життя. Ваш прямий проділ у волоссі демонструє оточуючим, що ви динамічні і прості. Вирішуючи складні питання, ви не підете обхідними шляхами. У вас загартований і активний характер.

Так само якщо у вас бічний проділ: ви “копаєте” в глибину, намагаючись докопатися до істини, щоб зрозуміти, що, як і чому. Хочете добре знати ваших друзів і близьких. У вас немає місця для поверхневих речей. У вас сильно розвинена інтуїція. Члени вашої родини та друзі люблять вашу присутність. Один можливий недолік характеру — ви нерішуча людина.

Також характер можна розкрити не тільки по тому, як лежить ваше волосся, але і по тому які зачіски ви носите. Наприклад, кіски будь-якого плетіння притаманні для цілеспрямованих і найчастіше “правильних” дівчат. Також вони дуже відповідальні, у них на першому місці “треба”, а вже потім “хочу”. Чим тугіше заплетена коса, тим більш замкнутою виявляється її представниця.

Дівчата, які віддають перевагу носити хвостик завжди вперті, амбітні і домагаються своєї мети. Для них завжди сім’я на першому місці.

Дівчата з пучком на голові — модниці і вимогливі не тільки до себе, але і до оточуючих. Чим вище пучок, тим вище її самооцінка.

Не можна не згадати про жінок, які ходять з распущеним волоссям. У цьому також проявляється певний характер. Наприклад, довге пряме волосся часто належать кокетливим дівчатам, які залежні від чоловічої уваги.

Кучеряве волосся характерне для творчих дівчат і витончених натур. До речі, чим менше локони, тим більше чоловічого уваги вони хочуть залучити.

Якщо у жінки стрижка каре, то вона з вразливою і ніжною душею. У таких людей повно друзів тому, як вони вміють підтримувати розмову на абсолютно будь-яку тему. Чим коротше волосся, тим сильніше розвинене бажання керувати.

Також є стрижки та зачіски, де впадає в очі чубчик. Це так звана “броня” проти оточуючих. Жінки покладають на чубок роль захисту від інших. Кілька пасм на лобі показують крайню чутливість. Модна зачіска з чубком до брів говорить про ранимість жіночої натури, якій потрібна постійна турбота і увага.

Яка б стрижка або зачіска у вас не була, будьте завжди собою!

Юлія Корнійчук

 

*
Нагору