Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Що жінки хочуть змінити в чоловіках?

Жінка прагне змінити деякі звички, властивості характеру і тому подібне в чоловіка, який йде з нею по життю поряд. Це може відбуватися як свідомо, так і несвідомо.
Вам, чоловікам, дуже важливо визначитися, чи згодні ви з цими змінами чи ні. Якщо ні, то необхідно відразу розставити всі крапки над «і», так як відтягування вирішення проблеми може призвести до краху відносин.

Отже, про те, що люблять змінювати жінки і як з цим впоратись.

Ваш стиль в одязі

Ви вважаєте, що чорний поєднується з темно-синім кольором? Ви вважаєте, що одну й ту ж сорочку можна носити три дні поспіль? Якщо ви дійсно впевнені, що у вас бездоганне відчуття стилю або свій оригінальний новаторський підхід (що підтверджують і інші незацікавлені особи), тоді тримайтеся свій точки зору.

Як зберегти свій стиль. Уникайте спільних походів у магазин за покупкою одягу. Якщо жінка вам дарує, який то предмет одягу в подарунок, то вам, звичайно, нічого не залишається, як посміхатися і говорити спасибі. Проте, можна тактовно натякнути, що це не ваш колір тощо.

Ваші звички в їжі

Жінка намагається виключити з вашого меню смажене м’ясо та картоплю фрі. Повірте, вона робить це з кращих спонукань дбати про ваше здоров’я.

Вам доведеться змиритися з деякими дієтичними продуктами, якщо за приготування їжі повністю відповідає вона. Виходом може стати: готувати іноді самому, принаймні, свої улюблені страви. Брати участь у покупці продуктів.

Можна також розповісти їй про те, що ви дуже любите те або інше блюдо, ну просто жити без нього не можете. Це, можливо, примусить її більш лояльно поставитися до ваших вподобань. Більш того, харчуючись поза домом, можна вибирати, те що вам захочеться. Питання в тому, наскільки це корисно.

Ваші друзі

Жінка намагається віднадити вас від ваших друзів холостяків і заохочує тільки зустрічі з одруженими друзями. Таке часто буває. Пояснюється все просто.

Жінка відчуває страх, що ваші друзі холостяки можуть на вас погано вплинути, і взагалі їй не зрозуміло, куди ви з ними ходите ... Холостяки сприймаються, як загроза відносинам, тільки-тільки починає формуватися.

Якщо ви помітили таке з її боку прагнення, не відкладаючи, обговоріть це питання. У спокійній манері дайте їй зрозуміти, що ваші друзі для вас настільки ж важливі, як і її незаміжні подруги для неї. У ваших друзів є деякі якості, за які ви їх цінуєте.

І взагалі, так не просто знайти хороших людей. Перелічіть позитивні якості ваших друзів. Тільки не потрібно включати в цей список, їх уміння випити відро пива. Можете також взяти її на пікнік, поспілкуватися з друзями. Одне з двох: або після цього вона перестане їх побоюватися, або назавжди занесе в чорний список.

Ваші улюблені заняття

Вона може захотіти, щоб у вас були загальні інтереси, але це зовсім не означає, що ви повинні забути про те, чим вам подобалося займатися раніше.

Розподіліть свій час так, що б ви могли і з нею поспілкуватися, і допомогти де це необхідно, і зайнятися вашим загальними захопленнями, щоб вона не відчувала, що їй нехтують, коли ви йдете на матч і т.п.

Ще один варіант — це, щоб ваші улюблені заняття стали і її хобі теж.

Маленькі шкідливі звички

Якщо вона проти того, щоб ви іноді пропадали на всю ніч з друзями, постійно пиляє і прискіпується до цього, а ви не хочете поступатися, то можете критикувати і її маленькі шкідливі звички (пристрасті до солодкого, походів по магазинах, загару і т.п .), проте, в легкій, жартівливій формі, так як жінки істоти образливі.

До даного розділу не відносяться такі шкідливі звички, як вживання алкоголю, наркотиків і куріння. Від цих звичок потрібно або позбавлятися, або взагалі не заводити серйозних стосунків з ким би то не було.

Перегляд порно і походи в стриптиз клуби

Вона відчуває ревнощі і загрозу відносинам, коли ви дивитеся на голих жінок. Ви повинні зробити так, щоб ця ваша звичка її не турбувала.

Якщо така проблема виникає у відносинах її необхідно обговорювати відразу, пояснити, що холостяцька вечірка в стриптиз клубі, не тягне за собою зради з іншою жінкою і не загрожує відносинам. Можете взяти її з собою в стриптиз клуб, щоб вона подивилася, як ви себе ведете в цій обстановці і наскільки її побоювання серйозні. Також можете дивитися порно разом.

Ці поради допоможуть вам діяти. Однак, не забувайте, що міцні відносини складаються із вміння поступатися один одному в тому чи іншому питанні.

ЩО БІСИТЬ ЖІНОК В ЧОЛОВІКАХ

Інтернет, мобільні телефони й відсутність сексу — головні претензії жінок XXI століття, які вони пред’являють своїм чоловікам. На думку психологів, кращою зброєю для слабкої половини людства в таких ситуаціях служить тактика шоку – або стресу для чоловіків.

У наш час жінки зіштовхуються з величезною кількістю нестандартних ситуацій. Одні не можуть відірвати своєї коханої людини від комп’ютера, в інших чоловіки ходять у казино, залишаючи там всі гроші.

Пройшли ті часи, коли жінка неодмінно асоціювалася з томиком віршів, вишивкою в руках і туфельками-човниками, констатує письменник і психоаналітик Наталя Толста в інтерв’ю. Багатьом її клієнткам властива психологія «перламутрового ґудзика», коли жінка намагається «пришитися» до партнера так, щоб він не їв, не пив і не дихав без її.

«Доводиться повертати жінок у реальність і розповідати їм, що якщо чоловік з тобою — це не виходить, що він повинен танцювати під твою дудку», — говорить Толста.

Що ж робити, коли тобі перестають приділяти звичну увагу, а в списку пріоритетів ти переміщаєшся на друге, третє, десяте місце? Порада фахівця — удатися до тактики шокування, тобто зробити щось зовсім несподіване.

Наприклад, якщо під час романтичної вечері коханий відволікся на телефонний дзвінок, варто, наприклад, на весь ресторан закричати «Пожежа!», пропонує своє нетривіальне рішення проблеми Толста. Проте, психоаналітик радить уникати надто різких випадів стосовно партнера. «Якщо ви в цей момент готові просто встати й піти, то спробуйте зробити хоч що-небудь творче, перш ніж руйнувати», — пропонує Толста.

Ще одна проблема — скарги на відсутність сексу. «У сучасному мегаполісі це один з жіночих лементів. Доводиться говорити — дівчата, похід у секс-шоп — це ваше завдання. Якщо не ви — то найдеться та, котра це зробить», — розповіла Толста. За її словами, основне завдання психолога — струснути жінку, додати їй гарний стартовий імпульс.

*
Нагору