Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

СІМ ПРИЧИН, ЧОМУ ЦІЛУВАТИСЯ КОНЧЕ ПОТРІБНО

Лікарі переконані, що поцілунок — це не тільки “райська насолода”, а й ефективний засіб проти хвороб. Зацілована людина живе в середньому на 12 років довше.

Нехай ваші поцілунки тривають хоча б годину, а ще краще — три. При цьому намагайтеся не заплющувати очі, а дивитися одне на одного. І тоді ви отримуватиме від цього чудового заняття не тільки насолоду, але й користь! Які ж плюси поцілунку?

Плюс перший: стимул для роботи серця. Частота пульсу збільшується до 110 ударів за хвилину.

Плюс другий: ідеальний тренінг для легень — 60 вдихів за хвилину, замість звичних 20. Така “вентиляція” є профілактикою легеневих захворювань.

Плюс третій: відмінний засіб проти... карієсу й парадонтозу. Поцілунок стимулює утворення слини, що краще за будь-яку жуйку нейтралізує кислотний наліт на зубах. Після їжі забудьте про зубну щітку — просто поцілуйтеся. Поцілунок — це ще й ефективний масаж ясен.

Плюс четвертий: борець зі стресами. Затяжні поцілунки “запускають” ланцюжок біохімічних реакцій, які знищують “гормони стресу”.

Плюс п’ятий: прекрасна гімнастика для обличчя. Під час поцілунку шкіра краще забезпечується кров’ю, що робить її більш пружною.

Плюс шостий: ефективне знеболювальне завдяки гормону ендорфіну, що міститься в слині. Жагучий поцілунок може позбавити головного чи зубного болю. За один поцілунок в організм вкидається заспокійлива порція гормонів, що перевищує мінімальну дозу морфію.

Плюс сьомий: найдосконаліший тренажер: при кожному поцілунку спалюється 12 кілокалорій. Всього три поцілунки на день — і зайвого грама наче й не було!

Тільки факти: німці цілуються за день в середньому 3,2 раза. Французи й італійці — на другому місці — вони віддають перевагу вишуканим пестощам. Рідше за усіх припадають до чужих вуст англійці. Але наші жінки, звичайно, поза конкуренцією. Ми цілуємося завжди, скрізь і з будь-якого приводу!

*
Нагору