Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Як навчитися правильно цілуватися

Швидше за все, ніхто з Вас ніколи не звертав уваги, що ми звикли цілуватися по кілька разів на день. З раннього дитинства і до самого кінця життя, ми цілуємо своїх батьків, дітей, близьких людей і навіть улюблених тварин. Поцілунком можна виразити свою любов, пристрасть, прихильність, ніжність, подяку, виразити свою згоду, оголосити про перемир’я, та інші безліч найрізноманітніших почуттів.
Пропоную поговорити про «дорослі» поцілунки. Погодьтеся, завжди хочеться постати перед своїм партнером в найкращому світлі, показати, на що Ви здатні, часом навіть здивувати. Адже якщо досвідчені Казанови завжди намагаються відточити свою майстерність, що тоді говорити про нас, про смертних і звичайних людей, спраглих ніжності і ласки або про тих, хто ще не відчув цього запаморочливого «поцілункового» задоволення?
Люди прагнуть навчитися цілуватися для того, щоб задовольнити свою природну потребу. Ця потреба також реальна, як і потреба в їжі, у питті, у любові, у постійному підключенні до Інтернету …
Ця потреба в пристрасті і необхідність доторкнутися до когось, взяти в свої обійми свою кохану людину зазвичай приводить двох людей один до одного. Прагнення до людського контакту відбувається за велінням інстинкту, воно приходить природно, і не може бути пояснено. Не дивлячись на це, техніку поцілунку можна пояснити. А навчитися цілуватися може кожен.

Мистецтво поцілунку

Отже, що ж робити для того, щоб перший «дорослий» поцілунок запам’ятався Вам і Вашому обранцю назавжди?

Не соромтеся. Те, що Вам, можливо, ще жодного разу не доводилося цілуватися, ще ні про що не говорить. Повірте, те, що у Вас крутиться голова, тремтять коліна і раптом спітніли долоні – це всього лише ознаки того, що ви дійсно закохані. Це ніщо, порівняно з тим, яке емоційне та фізичне задоволення ви отримаєте від першого поцілунку.

Якщо є можливість, зробіть навколишню обстановку інтимною та романтичною. Прекрасно підійдуть свічки або неяскраві лампи.

Не забудьте про Ваше дихання. Несвіжий запах з рота може відбити у дівчини всяке бажання цілуватися. Якщо ви не встигли почистити зуби, Вам на допомогу прийде жувальна гумка, яблуко або кілька гілочок петрушки.

Під час поцілунку НЕ завмирайте в одній позі. Ніжно проведіть рукою по волоссю партнера, торкніться його вух, погладьте плечі, спину.

Не мовчіть. Якщо ви цілуєтесь, це ще не означає, що ви повинні мовчати як риба. Скажіть своєму коханому (чи коханій) що-небудь ніжне і приємне.

Не напружуйтесь, будьте розслаблені. Напружені губи можуть навпаки відіпхнути Вашого партнера, або він подумає, що доставляє Вам які-небудь незручності.

Не зупиняйтесь на одному виді поцілунку. Багато чоловіків віддають перевагу «французькому» поцілунку, або як його ще називають «мокрий» поцілунок. Повірте, ніжне покусування і посмоктування губ партнера, можуть привести його в ще більше збудження, ніж просто «спілкування» з Вашим язиком.

Як зрозуміти, що дівчина вже «дозріла» для поцілунку? Можете не вірити, але частіш за все, вона згорає від нетерпіння і чекає, коли ж її обранець, нарешті, наважиться поцілувати її першим? Зазвичай так відбувається тому, що хлопець дуже довго не може зібратися з духом, ставлячи себе цим у якісь часові рамки, і створюючи незручні ситуації. Якщо дівчина дивиться Вам в очі, і не намагається відвести погляд у бік – вона дає Вам ясно зрозуміти, що вже готова цілуватися, і не варто більше зволікати.

Жінки, що, до речі, не завжди правильно, вважають, що за поцілунком чоловіка можна визначити, який у нього характер, наскільки він підходить і чи вартий він того, щоб перейти з ним в більш інтимні стосунки. Але Ви не бійтеся показати себе, відкрийтесь своїй коханій.

Як можна визначити, чи вмієте Ви добре цілуватися?

Найголовніше – стежити за реакцією партнера. Швидше за все, це хвилює більше чоловіків, ніж жінок. Якщо жінка тихо стогне чи задоволено несеться в безодню вашого безмежного поцілунку – це відразу помітно, і Ви вже точно зрозумієте, що не потрапили в халепу. Якщо ж у вашої партнерки вигляд такий, ніби вона сидить на лекції з філософії – задумайтесь, що ж зробити такого, щоб її завести? Пам’ятайте, немає нічого кращого, ніж досягати бажаного результату методом проб і помилок, це ж стосується питання, як навчитися цілуватися.

Сьогодні, може, у Вас і не вийшов пречудовий поцілунок, зате завтра, Ви, врахувавши всі нюанси, поцілуєте Вашу кохану так, що вона буде готова вибухнути від задоволення …

Жінки вміють прикидатися і обманювати, але під час поцілунку, вони зазвичай забувають про свої здібності, і не приховують своїх почуттів.

Варто також звернути увагу на деякі «прикмети», які ясно скажуть Вам про те, що треба трохи підучитись цілуватися. Наприклад, якщо дівчина закриває рот, відволікається, відводить очі, або, не дай Бог, заснула вся у вашій слині – то це перша ознака того, що Ви щось робите не так. Якщо вона відразу після поцілунку запитує про останні політичні новини, чи говорить що-небудь неприємне, дає Вам зрозуміти, що Ви їй як «цілувальник» нецікаві – вперед, вмикайте всю свою фантазію і вперед до перемоги – практика, практика і ще раз практика!

Найбільша помилка при поцілунку

Ви забули про вашу партнерку. Ви хочете цілуватися тільки для себе, отримуючи величезне задоволення, і думаєте, що раз цей поцілунок подобається Вам, то він обов’язково подобається і вашій партнерці. Але треба врахувати те, що у неї теж є переваги, почуття, очікування, і Ви зробите дуже неправильно, якщо проігноруєте їх.

Якщо Ви вважаєте, що Ваш широко розкритий рот затьмарить всі очікування Вашого кохання, то знову ж таки, ви глибоко помиляєтеся. Не варто, звичайно й затискати губи, ніби
Ви партизан, і нікому нічого не скажете – прагніть знайти компроміс, Ваша партнерка обов’язково покаже, як їй подобається цілуватися. Відповідайте взаємністю, а вона, в свою чергу відповість Вам.

Як же навчитися цілуватися краще?

Практикуйтеся. Тренуйтеся. Все приходить із досвідом. Кращий спосіб навчитися цілуватися – власна уява. Ваша фантазія інколи може виконати таке, що Ви навіть не відразу зрозумієте, що ці пристрасні поцілунки НЕ приголомшлива реальність, а всього лише ваша уява.

Отже, влаштуйтесь зручніше і розслабтеся. Уявіть перед собою предмет Вашого обожнювання. Уявіть, як Ви наближаєтеся до неї, запускаєте Вашу руку в її волосся, як ви починаєте ніжно цілуватися. Головне – вкласти в таке фантазування побільше емоцій та почуттів. Чим яскравіша буде картинка – тим краще для Вас, так як Ви не витратили час на репетиції дарма.

І, наостанок, варто наголосити про один важливий момент! Навчитися цілуватися тільки в губи недостатньо. У осіб слабкої статі, є маса ерогенних зон. Завдяки нашим всюдисущим дослідникам-соціологам, відомо, що 97 відсотків жінок від поцілунку в шию збуджуються моментально, а іноді ледь не досягають до оргазму. Всього то й вартує, що підійти до коханої, міцно обняти ззаду, відкинути її волосся і ніжно поцілувати. Коли дівчина відчуває гарячий чоловічий подих на шиї, його покусування і поцілунки – вона просто готова розчинитися в обіймах!

Поцілунок – це блаженство, під час якого з’єднуються душі закоханих. Не бійтеся експериментувати. Цілуйте Вашого коханого (кохану) так, як Вам підказує Ваше серце. Ви завжди будете зберігати в пам’яті спогади про такі поцілунки. Джерело

*
Нагору