Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Сім типів дівчат, яких ніколи не потрібно запрошувати на побачення

До певних дівчат не можна підходити близько з метою «познайомитися ближче» навіть на гарматний постріл, незалежно від того, наскільки вони класні. Остуди свій запал. Сходи в спортзал, на концерт, пограй у футбол, але що б ти не робив, не треба запрошувати таких дівчат на побачення. В принципі, причина криється не в самій дівчині, а з тим, ким вона є у твоєму житті.

Пропонуємо повний список типів жінок, яких ніколи не потрібно запрошувати на побачення. Ти збережеш свою репутацію, банківський рахунок, роботу і своїх друзів.

Сестра твого друга

Дівчина, яку ти знаєш краще всього, зазвичай до тебе прив’язується найбільше. Але якщо це сестра твого кращого друга, то після вдалих кілька місяців побачень тобі, в кращому випадку, прийдеться переїжджати в іншу частину міста.

Така дівчина очолює даний список, оскільки, як тільки вона з сестри друга перетворюється на пані серця, стосунки з цим самим другом почнуть різко псуватися.

Підуть в минуле дні, коли ви з ним обговорювали неприємності з дівчатами, оскільки з’явився конфлікт інтересів. І після першого невдалого вчинку, твій друг захоче поговорити з тобою по душах.

Твоя секретарка

Існує безліч причин, згідно яких не потрібно цього робити.

Можна привести всі типи проблем, які ти можеш накликати на свою голову (юридичні та інші). Але навіть якщо у тебе вперше все пройде нормально, все одно з’являться проблеми.

Незабаром тобі доведеться шукати собі затишні місця в офісі, можливо навіть в туалеті. Любов на роботі дуже сильно відволікатиме від самої роботи, особливо, якщо ти її начальник. Інші співробітники завжди дивитимуться за тим, що ти робиш.

І що найгірше, як тільки ваші стосунки закінчаться, вона буде постійна над тобою жартувати, можливо, навіть використовувати як важіль тиск, або навіть розповідати подругам, що ж саме трапилося в тому злощасному туалеті.

Колишня дівчина

Напевно, ти про це вже чув: ніколи не потрібно зустрічатися з колишніми дівчатами. А коли самотність приходить в твоє життя, колишня дівчина стає все більш і більш привабливою і спокусливою.

Через декілька років триразового харчування, яке ти сам готував, тебе легко можна підкуповувати, якщо вона принесе твою улюблену курку з пармезаном сьогодні, і твоє улюблене вино наступного дня.

Одного дня вона може прийти і прибрати у тебе в квартирі, і тобі захочеться якоїсь постійності. Самотність змусить тебе забути причину, по якій ви розлучилися, але якщо ти зважишся на новий виток стосунків, всі ці причини виявляться знову і дуже швидко.

Дівчата легкої поведінки

Сенс такий: допустимо, ти сидиш в нічному клубі перед дівчиною, чиї прекрасні груди постійно мелькають перед тобою, як два дельфіни на горизонті. Це збиває з пантелику, чи не так?

Насолодися однією ніччю, а коли зустрінеш її наступного дня в барі, то вчини розумно — скажи «Привіт», вибачся і йди далі.

Колишня дівчина вашого друга

Коли ти стаєш свідком розриву стосунків свого друга і його дівчини, ти звісно почнеш про це замислюватися. Адже ти проводив багато часу разом, у тебе склалися певні стосунки, правда, несексуального характеру.

У твоїй уяві почне вимальовуватися картина «А як би було у нас з нею?», а її теперішня свобода лише підігріватиме цей інтерес, але ми тебе застерігаємо: не можна цього робити. Якщо ти цінуєш свою дружбу, уникай близьких стосунків з цією дівчиною за будь-яку ціну. Про це, на жаль чоловіки часто забувають.

У твоєму середовищі спілкування підуть чутки про те, який же ти друг насправді, і постраждає твоя репутація. Незалежно від того, як давно закінчилися їх стосунки, друзі вони зараз чи ні, навіть якщо твій друг знайшов собі нову пасію, відповідь завжди — «НІ». Якщо лише, звичайно тобі не подобається отримувати по голові.

Дівчина-Піранья, що вимагає багато уваги

Якщо ви цінуєте свої гроші і гідність, дівчина, яка вимагає багато уваги та догляду— це один з тих типів жінок, з якими не потрібно зустрічатися. Перш за все, вона любить тебе за твої зароблені засоби, але коли ти це зрозумієш, ти будеш останнім трудоголіком, неготовим (і неспособним) до близьких стосунків.

Як тільки ти заробиш пристойну суму, її розведені подруги почнуть розповідати їй як розорити накопичене. У жодному випадку не можна цього допустити.

Стриптизерка

Це навіть ще страшніше, ніж дівчата легкої поведінки. Ні, вона не роздягається, щоб платити за навчання. Так, вона може бути дуже красивою, але незабаром ти станеш практично її охоронцем, думаючи, що зможеш захистити її честь від посягань парубків, що запросили її на холостяцьку вечірку.

Якщо ти впевнений, що ревнощі живуть в тобі своїм життям, почекай і поглянь здалека, як вона поводитиметься, якщо її запросять для приватного танцю, де який-небудь перець запропонує їй додаткову оплату за «щастливий кінець» цього самого танцю.

Чим довше ти будеш самотнім, тим сильніше тобі захочеться «поспілкуватися» з дівчатами з представлених вище семи категорій.

Але запам’ятай: не потрібно слідувати своїм інстинктам і засовувати голову прямо в бджолиний вулик. Інакше все може закінчитися для тебе дуже і дуже сумно.

P.S. Виключення можливі завжди, вони лише підкреслюють правила.

*
Нагору