Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Жінки. Такі жінки…

¦

Жінки моргають приблизно в 2 рази частіше, ніж чоловіки.

¦

Позіхаючи, жінка прикриває рот долонею, а не кулаком.

¦

Пояс на халаті жінки зав’язують вище за пупок, а чоловіки — нижче.

¦

Вуха жінки закривають пальцями, а чоловіки — долонями.

¦

Лише 9% жінок світу вважають себе справді привабливими. 43% жінок вважають, що “виглядають природно”, 24% вважають себе дамою “середньої зовнішності”, 8% — жіночними, 7% — симпатичними, і лише тільки 2% відкрито заявляють, що сексуальні.

¦

Близько 100 мільйонів жінок у світі не вистачає для підтримання балансу статі. Багато з них гинуть в Азії. В Індії вже оголошена кампанія на захист життя дівчат.
Тільки до 2077 року (за даними IPU) може бути досягнуто рівність статей.
2 кг губної помади з’їдає за своє життя жінка, регулярно підмальовуючи губи.
Від 9 до 10% дорослих жінок страждають від переїдання та психологічної неможливості контролювати споживання їжі.

¦

Кожні 15 секунд одна дівчина в світі позбавляється цноти різними способами.

¦

2/3 з 300 мільйонів дітей, позбавлених можливості мати освіту, є дівчатами.

¦

4 мільйони жінок і дівчат щорічно є об’єктом продажу чоловікові, звіднику, на невільничому ринку.

¦

На 20% у мінус відрізняється рівень заробітної плати у жінок і у чоловіків, що займають однакову посаду з однаковими службовими обов’язками.

¦

Кожну хвилину на планеті вмирає жінка внаслідок невдалої вагітності або пологів.
Виявляється, жінки в середньому краще, ніж чоловіки, розпізнають обличчя.

¦

Згідно з дослідженнями вчених з Лондона, дівчата, чиї безіменні пальці коротші вказівних, мають більше шансів досягти успіхів у спорті, особливо в легкій атлетиці та тенісі.

¦

Жінки не чухають потилицю. По-перше, — вони не люблять демонструвати свою розгубленість, по-друге, — це псує зачіску.

¦

Жінка часто намотує пасмочки волосся, навіть короткого на палець або лоскоче пензликом з волосся собі щоку. Чоловіки так чинять рідко.

¦

Замахуючись, щоб щось кинути, жінка відводить руку не вбік, а назад. Саме тому панянок ніколи не посилають підривати танки.

¦

Вітаючись за руку, жінка майже не потискує її. Про жіноче рукостискання поет Волошин казав, що “воно схоже на підкидування мертвого немовляти”.

¦

У жінок переважає грудний тип дихання. У чоловіків в процесі дихання активно задіяні м’язи черевного преса. Це пов’язано з додатковим тягарем на грудях.

¦

Жінки не люблять, коли у них вільні руки. Тому вони завжди носять із собою сумочку — щоб теребити її за ремінець, притримувати за край і нескінченно в ній копатися. За відсутністю сумочки підійде все, що завгодно — віяло, рукавички, книжка, квітка.

¦

Одягаючись, жінка спершу зодягне сорочку, потім — штани. Чоловіки зазвичай діють навпаки.

¦

Жінка ніколи не знімає футболку, схопивши її на спині.

¦

Оглядаючись на оклик, жінка зазвичай повертає тільки голову. Чоловік розгортає і корпус, оскільки у нього набагато менш гнучкіша шия.

¦

Жінки бояться павуків, черв’яків і мишей. Їм також не подобаються гусениці, навіть надто гарні.

¦

Переважна більшість жінок вважають, що вмиватися водою з милом шкідливо.

¦

На пропозицію показати руки, чоловіки чесно протягують відкриті долоні. Жінки протягують руки долонями вниз, мабуть, для того, щоб продемонструвати бездоганний манікюр і розмір діамантів.

¦

Слова, які жінка вимовляє, вдаривши по пальцю молотком, можна без цензури випустити в ефірі “Вечірньої казки для малят”. Те, що говорить в таких випадках чоловік, транслювати не можна.

¦

Підніматися або спускатися з гори жінки стараються боком. Чоловіки просто ширше розставляють ноги.

¦

Розглядати свої п’яти жінки вважають за краще обертаючись за спину. Чоловіки ж просто повертають підняту стопу.

¦

До своїх статевих органів у жінок достатньо байдуже, відчужене відношення, вони майже незнайомі один з одним. Жінки не розмовляють з ними не дають їм жартівливих прізвиськ, не ображаються на них.

¦

Сідаючи, жінки стискають коліна або просто тримають їх паралельно. Тому в громадському транспорті краще мати панянку за сусіда.

¦

Прагнення до компромісу, властиве жіночій статі, позначається в тому, як вони розповідають сороміцькі анекдоти. Вони можуть зважитися публічно розповісти навіть найбільш масний анекдот. Але ключове слово пробурмотять так невиразно, що ніхто нічого не розбере. Ще частіше вони намагаються передати непристойну родзинку мімікою, жестикуляцією і відчайдушним виразом обличчя.

¦

Коли ти просиш жінку передати тобі запальничку, вона передає тобі запальничку, а не перевіряє твою стрибучість і реакцію.

¦

Якщо чоловік, з погляду жінок, дуже мало пішов в процесі розвитку від мавпи, то ми, з свого боку можемо також відзначити деякі атавізми, що дісталися нашим пані в спадок від чотирируких предків. Наприклад, — годинами шукати в шерсті свого самця комах. За відсутністю дрібних членистоногих, жінки задовольняються вугрями і прищиками.

¦

Рукавички жінка одягає до виходу на вулицю.

¦

Піднімаючи важкий предмет, жінка намагатиметься перемістити його на бік. Чоловік несе вантаж перед собою.

¦

Дрібноту і крупні купюри жінки вважають за краще носити в одному і тому ж місці. У них рідко дзвенять кишені.

¦

При ударі кулаком жінка виставляє вперед великий палець.

¦

Коли жінки сидять, у них є звичка підвертати під себе ногу і упиратися п’ятою в промежину. Чоловіки такого собі не дозволяють.

¦

Щоб віджати вручну мокру білизну, жінка береться за неї долонями вгору, чоловік — долонями вниз.

¦

У жінок, які часто займаються сексом, значно вищий рівень естрогену в крові, ніж в тих, що стримуються. А високий рівень естрогену сприяє природній регенерації клітин шкіри і розгладженню зморшок.

¦

Займаючись коханням, жінка думає про те, чи гарно вона виглядає.

¦

І ще: після сексу жінці хочеться не спати, а розмовляти і цілуватися.

¦

Два роки американський соціолог Івона Россдейл порівнювала розміри грудей і дані тестів на інтелект у 1200 своїх співвітчизниць. І дійшла висновку, що розмір все-таки має значення.
“Мені прикро це визнавати, — заявила пані Россдейл, яка сама не відрізняється пишним бюстом, — але ми справді виявили, що у повногрудих жінок коефіцієнт інтелекту вищий приблизно на 10 пунктів”. При цьому дослідниця переконана, що інтелект жінок з великими грудьми часто залишається прихованим від оточуючих. Але винні в цьому чоловіки. Вони лише витріщаються на пишні форми, замість того щоб слухати розумні жіночі міркування

¦

Споживання невеликої кількості алкоголю сприяє розвитку логічного мислення у жінок. Такі результати дослідження, проведеного в США

¦


*
Нагору