Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

13 заповідей розумного чоловіка

Д. Єнікєєва

1. Ставтеся до дружини так, як вам хотілося б, щоб вона ставилася до вас.

2. Ніколи не кажіть: «А ось моя мама ...»

3. Ніколи не сперечайтеся. Вийти переможцем у суперечці з жінкою неможливо. Нехай останнє слово завжди залишається за дружиною, навіть якщо це слово: «Так!»

4. З усім погоджуйтеся, а чиніть так, як вважаєте за потрібне, але не ставте до відома дружину.

5. Не забувайте про третій закон Ньютона: сила дії дорівнює силі протидії. Пам’ятайте про це у всіх починаннях, а також під час подружніх баталій. У спрощеному сенсі: що віддаси, те й отримаєш.

6. Не забувайте девіз Дон Жуана: «Коханій — сто компліментів на день!» Ну, хай не сто, але хоча б кілька компліментів на день сильно зміцнює сімейний союз. Але обмежень тут немає. Можна і сто.

7. Слово «люблю» потрібно використовувати не тільки стосовно до своїх улюблених страв. Чим більше число разів ви скажете дружині «люблю» в різних варіантах (особливо у варіанті «кохаю» — примітка моя), — тим міцніше дружина кохатиме вас.

8. Ніколи не кажіть дружині, що вона транжирка; жінка, яка не любить витрачати гроші, — це не жінка. Вам потрібна дружина — не жінка? Якщо ні, відносьтеся до її марнортратства філософськи — це не недолік, а властивість жіночої психіки.

9. Погоджуйтеся вислухати дружину, навіть якщо вважаєте, що вона, як завжди, несе дурницю, і проблеми в неї курячі. Жінка погоджується на секс, навіть коли не дуже хоче, так що й чоловікові потрібно в чомусь поступатися.

10. Ніколи не згадуйте своїх колишніх коханок (нинішніх — теж).

11. У присутності дружини ніколи не говоріть про жінок добре, можете розповісти тільки про випадки, в яких представниця прекрасної статі виглядає смішною або непривабливою. Якщо дружина завзято кинеться на захист, завершіть заспокійливим: «Але, мила, ти просто приємний виняток ...». Ніколи не порівнюйте дружину з іншими жінками, якщо це порівняння не на її користь; порівнювати тільки якщо ваша половина постає в явно виграшному світлі. Навіть якщо ваша половина явно програє іншій жінці з якихось параметрів, — все одно скажіть, що вона краще за всіх. Лестощами від жінки можна добитися набагато більшого і значно швидше, ніж логічними доказами.

12. Періодично пропонуйте: «Люба, хочеш я помию посуд або приготую вечерю?». Вона напевно відмовиться, якщо хоче зберегти в цілості посуд і не отруїтися приготовленою вами їжею, але ініціатива їй буде приємна.

13. Ніколи не схиляйте дружину до сексу, якщо вона не в настрої. Зґвалтування в подружньому ліжку — це теж зґвалтування.

*
Нагору