Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Поцiлуй - i я скажу хто ти...

Тому, хто вміє читати по очах, слова не потрібні. Людині досить одного погляду незнайомки, щоб зрозуміти, чи варто розраховувати на взаємність. По очах людини судять про її наміри, а по губах можна визначити натуру. Не випадково поцілунок - барометр інтимних стосунків, а в манері цілуватися виявляються приховані особливості вдачі.

Реаліст
Манера цілуватися з розплющеними очима свідчить про ваше надмірно серйозне ставлення до життя. Найголовнішим вашим достоїнством вважаєте уміння вчасно приборкати емоції та почуття. На жаль, вам усе зрозуміло вже тоді, коли в партнера тільки починає пробуджуватися інтерес до вас.

Романтик
Ви цілуєтеся з заплющеними очима, бо ви невиправний романтик. Відгороджуючись від усього, що відбувається, ви цілком віддаєтеся любовним фантазіям. Тому веселкові ілюзії та гіркі розчарування - звичні супутники вашого кохання.

Власник
Ви мусите міцно за що-небудь триматися, щоб почуватися в безпеці. Саме тому під час поцілунку ви прагнете ледь не задушити партнера в обіймах.

Артист
Вам набагато приємніші поцілунки на людях, а інтим у спальні ви залюбки замінили б на секс у вітрині магазину. Насправді така поведінка - компенсація за час, коли ви потерпали від сором’язливості та самотності.

Формаліст
Той, хто ретельно чистить зуби після кожного поцілунку, абсолютно упевнений, що секс - це бруд. Така схильність до порядку і чистоти часто маскує надмірну увагу до своєї власної персони.

Балакун
Ви розриваєтеся між бажанням фізичної близькості та прагненням зберегти контроль за своєю поведінкою. Розум не дає волі вашому тілу. Навіть під час поцілунку ви говорите так багато, що партнерові важко вставити слівце.

Не любить цілуватися
Поцілунок - форма безсловесного емоційного спілкування. Відмова від нього означає, що вам нічого сказати навіть людині, яку кохаєте. Без сумніву, ви любите життя не менше за інших. Жаль тільки, що хочете дістати задоволення, навіть не включаючись у процес. А почуття, позбавлені емоцій, гинуть так само, як засихає дерево без гілок...


Поцiлуй - i я скажу хто ти...

Те, як хлопець цiлується, може багато про нього розповiсти. Класифiкацiя Августини Гологрудової передбачає своєрiдний "подiл" хлопцiв за iх майстернiстю цiлуватися. Отож, читачко, читай i запам'ятовуй!

Експерт. Знавець своєї справи. За ним треба "глаз-алмаз". Вiн дiлиться своїм вмiнням цiлуватися не лише з тобою. Май це на увазi.

Скромняга. Вiн цiлується надто невпевнено, його губи тремтять, вiн червонiє i боїться зробити щось не так i втратити тебе. Йому далеко не все рiвно, що ти подумаєш, вiдчуєш. Дай йому ще один шанс, допоможи вiдчути себе впевнено.

Маньяк. Дай волю - i вiн цiлуватиме тебе 24 години на добу. Повiр, йому все рiвно, що ти думаєш, вiдчуваєш. Дуже скоро вiн зажадає того, що римується зi словом "кекс". А те, що ти закiнчиш школу iз золотою медаллю (чи вуз з червоним дипломом), йому, вiдверто кажучи, до лампочки.

Лизун. Загалом, вiн хлопець нiчого, тiльки надто вже слюнявий i пристрасний. Подумай двiчi, перш нiж з ним серйозно спiлкуватися. Можливо, вiн хоче тобi продемонструвати свою професiональнiсть, тому i перегинає палку. Наберись терпiння. Iнакше втiкай вiдразу або тактовно поясни, щоб не "виламувався", а вiв себе спокiйнiше та нiжнiше.

Кавалер. Нiколи не вимагає вiд тебе того, що тобi не подобається. Цiлує впевнено i ненав'язливо. Дбає про тебе. Враховує твої бажання i почуття.

Класифiкацiя поцiлункiв:

В ЩОКУ - любить,

В ГУБИ - ти моя, я твiй,

В ЛОБ - ревнує,

В ШИЮ - покине тебе,

В РУКУ - хоче зустрiчатися,

В ПЛЕЧЕ - зрадить з iншою.


*
Нагору