Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Жіноча краса. Вік піку

Опитування показало, що у віці «трохи за 30» жінки часто перевершують більш молодших представниць прекрасної статі за всіма параметрами зовнішньої привабливості.

Жінка досягає піку своєї краси в 31 рік. Про це говорять результати соціологічного дослідження, проведеного в Англії за участю 2 тис. чоловіків і жінок.

Опитування показало, що у віці «трохи за 30» жінки часто перевершують більш молодших представниць прекрасної статі за всіма параметрами зовнішньої привабливості. Це можна пояснити тим, що поняття «краса» включає в себе так само й уміння правильно себе подати, а також розум і характер, вважають автори дослідження. Більше 70% респондентів вважають, що краса жінки пов’язана з її впевненістю в собі, а 46% відзначили, що краса неможлива без стилю.

Цікаво, що 65% жінок з тих, які взяли участь у дослідженні, зізналися, що з віком звертають все менше уваги на те, що думають оточуючі про їх зовнішність, оскільки впевнені у собі й грамотно доглядають за своєю зовнішністю.

Пік жіночої та чоловічої привабливості

Пік жіночої привабливості настає в 30 років, чоловіки стають “красунчиками” в 34 роки. Такі висновки дослідників із США, які провели опитування близько двох тисяч чоловік.

Соціологів цікавив, зокрема, вік дорослої людини, в якому вона виглядає найбільш привабливою, а також вік, коли стають помітні перші ознаки старіння. Як виявилося, пік жіночої привабливості наступає в 30 років, а у чоловіків на чотири роки пізніше — в 34. При цьому “візуально старіти” пані починають вже в 41 рік, поступово втрачають свою “сексуальність” в 53 роки, а “старими” здаються в 55.

Перші ознаки старіння у чоловіків, як показало опитування, починають проявлятися в 43 роки, вони перестають добре виглядати в 58 років, а “старими” стають вже через рік. Опитування населення, проведене на замовлення журналу Allure, допомогло виявити у представників обох статей існування різниці і у власному сприйнятті краси. Так, наприклад, чоловіки вважають, що найбільш привабливими жінки в 29 років, а самі представниці прекрасної статі такими себе бачать в 31 рік.

“Ідеальний вік жіночої та чоловічої привабливості в минулому був, звичайно, трохи нижчий, — відзначає Джилліан Макензі, заступник головного редактора Allure. — Сьогодні люди не шкодують сил і засобів на боротьбу з віковими змінами, активно займаючись омолодженням. Всі ми прагнемо якомога довше зберегти молодість. І перед нами завжди яскраві приклади зіркових особистостей, що зберігають свою сексапільність навіть після 50. Згідно з результатами опитування, чоловіча привабливість за часом більш тривала, ніж жіноча. В запасі у сильної статі є чотири роки”.

Цікаво те, що коли соціологи запропонували учасникам назвати, з чим у них асоціюються сиве волосся у чоловіка, то найчастіше це був досвід, авторитет і повага. А ось жіноча сивина асоціювалася зі старістю.

*
Нагору