Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

10 правил хорошого сексу

Секс — наука складна. У нього теж є свої важливі правила, які треба знати. Але на відміну від будь-якої геометрії, цю науку вивчати приємно.Правило N 1
Попереду ще ціле життя

Без хорошої контрацепції хорошого сексу бути не може. Тому що думати ви винні не про те, як би тобі не залетіти, а про що-небудь приємніше. І закінчитися все це повинно не річним курсом антибіотиків.

!Виключення: якщо ви з своїм партнером впевнені один в одному, як в швейцарському банку, і цілеспрямовано займаєтеся продовженням роду.

Правило N 2
Не хочеш — не треба

Хотіти зайнятися любов’ю повинні обоє. Інакше ніякого хорошого сексу не вийде. Буде або послуга, або зґвалтування.

!Виключення: іноді апетит приходить під час їжі. В той момент, коли перед тобою виявляється повна тарілка свіжого борщика. Але врахуй, якщо тарілка вже з’явилася, а апетит так і не прийшов, не з’ївши цього проклятого борщу, із-за столу ти не встанеш.

Правило N 3
Відчуй різницю

Хороший секс повинен бути різноманітним. Коли все відбувається в один і той же час, в одному і тому ж місці, в одній і тій же позі, секс стає такою ж механічною звичкою, як і миття рук. Скажи, ти давно отримувала від цього задоволення?

!Виключення: втім, якщо мити руки раз на півроку, певний кайф від цього процесу ти все-таки отримаєш.

Правило N 4
Говори

Про секс треба говорити, обговорювати і ділитися планами на майбутнє. Не бійся і не комплексуй. Нічого страшного не відбудеться, якщо ти вимовиш всі ці слова вголос і він зрозуміє, нарешті, як саме ти хочеш робити Це. Що трапиться потім, напевно дуже тобі сподобається. Але не відмовляйся після цього виконувати і його фантазії. Це нечесно.

!Виключення: якщо він хоче зайнятися сексом посеред Червоної площі, звичайно, варто задуматися. Це — серйозне порушення громадського порядку, і подальші три доби можна провести, займаючись сексом виключно в найближчому відділенні міліції. Хоча в цьому теж щось є...

Правило N 5
Не їж багато

Не варто займатися сексом після ситного сніданку-обіду-вечері. По-перше, активно рухатися з повним пузом тяжко, і в кращому разі ви будете просто понуро возитися. А по-друге, ситий чоловік хоче спати значно більше, чим займатися сексом. Перевірено.

!Виключення: якщо не просто чавкати кожному свою порцію, а ніжно годувати один одного, як це робили, наприклад, герої фільму "Дев’ять з половиною тижнів", вечеря переходить в секс сама собою так швидко, що наїстися ви все одно не встигнете.

Правило N 6
Будь при повному розумі і тверезій пам’яті

П’яна в дошку панночка за своїми сексуальними показниками трохи поступається гумовій ляльці. Відповідно, задоволення отримує приблизно стільки ж. А вже п’яний хлопець... Для нього заняття любов’ю стають схожі скоріше на спробу запхнути зубну пасту назад в тюбик. Небагатьом унікумам це вдається.

!Виключення: п’яна в дошку і злегка випивша панночка — дві великі різниці. Друга, на відміну від першої, вміє поводитися із зубною пастою.

Правило N 7
Не бійся парадоксів

Не будь егоїстом. Твій партнер, між іншим, теж хоче отримати задоволення. Але і не забувай, що ти теж не просто так тут валяєшся з розведеними ногами. Будь егоїсткою.

!Виключення: якщо ти займаєшся сексом з неживим предметом.

Правило N 8
Не думай про дурниці

Наприклад про те, як ти зараз виглядаєш з боку. Ну і що, що в цій позі ти виглядаєш не так граціозно і що при такому освітленні не видно твоїх великих і прекрасних блакитних очей. Все це він вже давно розглянув. Хіба ця поза і освітлення — не доказ?

!Виключення: якщо ти знімаєшся в порнофільмі. Хоча, про це все одно повинен думати режисер.

Правило N 9
Дивися ширше

Не забувай, що, окрім Найголовнішо, е..., у нього є і інші частини тіла. Теж дуже навіть чутливі. Отже не концентруйся на одному, вивчай всі його широти і довжини. Твоє завдання, щоб для тебе не залишилася жодної білої плями в його географії.

!Виключення: час від часу потрібно згадувати і про Найголовніше. На те воно і головне.

Правило N 10
У хорошому сексі ніяких правил не немає. І виключень теж.


 


*
Нагору