Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Типи чоловіків і методи їх дресирування

Будь-яка сучасна жінка знає, що можна знайти цілком прийнятного чоловіка, який піддаватиметься дресируванню

Однак вирощування необхідної для спільного життя особи вимагає від нас багато часу, уваги та зусиль. Крім того, необхідно знати, що методи приведення його у придатний для використання вигляд відрізняються, залежно від породи, тобто типу.

Перш ніж приступити до дресирування, необхідно пам’ятати, що при неправильному догляді, годівлі та використанні чоловіча особина може перетворитися на дуже неприємне створіння, від якого доведеться позбуватися або передавати його в інші руки. Нерідко чоловік може здійснювати спроби втечі, внаслідок чого бродячі особи заполоняють наші вулиці.

Щоб не помилитися при виборі об’єкта, давайте розглянемо декілька типів чоловічого населення.

Справжній мужик

Порода рідко зустрічається в природі. Ці особи мають розвинену мускулатуру, при цьому нерідко недорозвинену розумову функцію. Вони обирають екстремальні види спорту й потребують посиленого годування м’ясом. Такі чоловіки схильні до гіпертрофованої зарозумілості й недостатнього шанування своєї господині. При правильній дресурі цілком можуть стати гідними супутниками життя.

Приколіст

Впізнати особину такої породи легко за постійним хихотінням. Його легко дресирувати, але при цьому приколіст може часто діяти вам на нерви. Він незамінний для того, щоб розважати ваших друзів. Часто такі особи боязкі й на них ніколи не можна покластися. З віком їхня поведінка погіршується, а жарти старіють разом із ними.

Скиглій

Цей тип має вигляд або дуже акуратний, або абсолютно занедбаний. Для скигліїв характерне принципове ставлення до своєї зовнішності й мають значення виключно духовні цінності. З ними рекомендують розмовляти тихо – гучні звуки їх лякають. Годувати його треба кашами та іншою рослинною їжею. При правильному поводженні з таким чоловіком він може бути придатний для ведення домашнього господарства.

Красунчик

Особливості екстер’єру завдають значної шкоди його моралі. Він подобається іншим жінкам і потребує тривалого приручення. Такого чоловіка можна використовувати при прогулянках у людних місцях. Не рекомендується знайомити його з батьками та подругами. Нерідко красунчики мають недорозвинений інтелект. Найчастіше такі чоловіки не затримуються в домі надовго і схильні до частої зміни місця проживання.

Спортсмен

Тренована особина, зовнішній вигляд якої може принести естетичне задоволення. Проте часто має неприємний запах. Залежно від того виду спорту, яким він займається, спортсмен може бути схильний до агресії. Потребує посиленого та різноманітного харчування. Багато часу проводить не вдома. Нерідко має недорозвинений інтелект.

Розумник

Такий чоловік рідко піддається дресируванню. Заводити його рекомендується лише в тому разі, якщо ви перевершуєте його інтелектом. При правильному поводженні може бути приємним співрозмовником, уважним і навіть галантним кавалером. Розумник схильний до нестандартної поведінки під час статевого акту. Позбавлення від такого вихованця може бути складним унаслідок його великого розуму.

Прилипало

Такий чоловік відрізняється великою причепливістю. Водиться в місцях великого скупчення жінок. При знайомстві з таким типом потрібно бути особливо обережною й не давати йому номер телефону чи свою адресу. Прилипало безжалісний і дуже впертий. Якщо ви не збираєтеся за нього заміж, то краще не доводити знайомства до стадії статевих стосунків. Після цього позбавитися від такої особи неможливо.

Ідеальний чоловік

Цей вид існує найчастіше лише в наших мріях. Хоча щось наближене до нього ми можемо зустріти і в реальності. Однак попит на таких чоловіків настільки великий, що стати його володаркою дуже складно. Якщо у вашому оточенні з’явилося щось, що нагадує ідеального чоловіка, обов’язково повідомте нам. Ми занесемо його до своєї Червоної книги й дуже хочемо детально вивчити всі особливості цієї породи.

Жонатик

Такий різновид чоловіка стоїть у нашому списку окремо. Його легко впізнати за окільцьованістю, проте обручка не завжди стає атрибутом породи. Жонатик придатний лише для одноразового використання. Практично не піддається дресируванню. Найчастіше має одну господиню, яка займається його годуванням і вихованням.

Ольга Ордіна


*
Нагору