Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Джулiанна Мур
Я не та людина, кому треба з кимось поговорити, щоб прийняти рішення

Я не завжди відчуваю себе шотландкою.

Не так давно я помітила, що у свої тридцять чи сорок жінки обожнюють говорити про те, що вони ще не досягли середнього віку. У такі моменти я завжди думаю: «Та скільки ж ви собі відміряли прожити?»

Якщо рай все ж існує і Господь чекає мене там, то, думаю, перше, що він скаже, буде: «Ну ось, бачиш, я все ж існую».

Пам’ятаєте, що сказав Флобер? «Будь простий в житті, і тоді ти будеш несамовитий у творчості». Ось те, у що я вірю.

Я впадаю в лють, коли люди запитують мене, чому жінки не ходять в кіно. По-перше, фільмів для нас просто немає, а по-друге, майже у всіх жінок є робота і сім’я. Я ніколи не піду в кіно з двома маленькими дітьми. А якщо я все ж зберуся, я хочу, щоб кіно було рівноцінно моїм мукам — а це зараз рідкість.

В історії американської реклами був дуже цікавий момент: коли індустрія повністю звернулась до простим американським домогосподаркам. Саме з розрахунком на домогосподарок знімали ролики і друкували рекламу в журналах — все було звернено до них. Приголомшлива ідея, якщо розібратися. Адже це найбільша аудиторія.

Я не люблю фільми, де зайняті самі тільки чоловіки, бо я гублюся і не знаю, на кого саме мені дивитися. Нехай там буде хоч одна жінка, і тоді я зможу сфокусувати свою увагу.

Ненавиджу, коли говорять: цей фільм нагадує мені той. Порівнюючи два фільми, ти принижуєш обидва.

Не так давно я зіграла у фільмі «Хлоя» (драма режисера Атома Егояна 2010 року. — Esquire). Тема сексу в цьому фільмі була не на останньому місці, і я дуже переживала через це. Але потім, коли зйомки вже почалися, до мене підійшов Атом і сказав: «Знаєш, адже всі люди роблять це. А коли вони роблять це, вони, як правило, голі».

Ні в кого не буває такого сексу, яким він буває в кіно. У житті ви навряд чи не станете робити це на підлозі, і ви точно ніколи не станете займатися цим, стоячи в повний зріст. Так, на вас цілком може залишитися якась безглузда одяг, а от сексуального білизни майже напевно не буде. І взагалі, якщо хтось у пориві пристрасті почне зривати з мене одяг — я його вб’ю.

Щоб перебороти себе і в перший раз в житті зайнятися сексом, не обов’язково напиватися.

Мої діти не дивляться мої фільми. По-перше, їм просто не цікаво, а по-друге, мої фільми — не для дітей.

Діти та театр дійсно несумісні, тому що театр вичавлює тебе без залишку. Але коли я чую щось подібне про кіно, лише залишки ввічливості не дозволяють мені стукнути цю людину по обличчю.

Найпростіший шлях до щастя — це дурість. І найстрашніше, що він багатьох приваблює.

Мені дуже шкода тих людей, які вірять, що у політиків є мораль, що правлячі партії керуються одними лише благими цілями і що держава — їх надійний захисник. Мені шкода їх, тому що, коли вони раптом втрачають своєї впевненості, їхнє життя перетворюється на пекло.

Треба завжди прагнути до правди. Навіть якщо вона вб’є тебе, вона багато чого навчить тебе перед цим.

Коли хтось говорить: «Я не цікавлюся політикою», я злюся, бо це приблизно те ж саме, що сказати «Я цікавлюся тільки собою. І ще своєї ванної. Я і моя ванна — от і все, що мене цікавить ».

Є особливий сорт людей, які нагадують мені каву без кофеїну. Саме такі люди і лякають мене найбільше.

Щоб бути безстрашним, ти повинен вміти відчувати страх.

Те, що в твоїй голові можуть жити два голоси і постійно сперечатися один з одним — це нормально. Просто не давай там завестися третього. Він вічно буде приймати сторону слабкого і нерішучого.

Уважно стеж за своїм життям. Не витрачай її на одне і те ж.

Найбільше я мрію побачити динозаврів.

Я не та людина, кому треба з кимось поговорити, щоб прийняти рішення.

Я зрозуміла, що треба простіше ставитися до гомосексуальних пар, коли почула, як одна дитина запитав маму свою: «Скажи, а з ким я зіграю весілля, коли виросту, — з хлопчиком або з дівчинкою?» Ти вже нікуди не дінешся від цього — так само, як від донорів сперми і сурогатного материнства.

Як тільки ти починаєш говорити про чоловіків і жінок, про політику, про людські раси або про що-небудь подібне, відразу ж, у цей самий момент, непомітно для себе ти починаєш розпихати людей по різних таборах і відокремлювати їх один від одного. головне — щоб твої глядачі були різними.

Все, про що я можу думати після знімального дня, — це прийти додому і кинути речі в прання.

Комедія — це дуже складно. У драмі ти можеш грати вроздріб, плутати ноти — і все одно драма залишиться драмою, а може бути, стане навіть більш трагічною. Але якщо в комедії ти помилишся хоч в одній ноті — все, це вже буде не смішно.

Найстрашніші трагедії розгортаються не на екрані, а за закритими дверима звичайних будинків і квартир.

Я не в усьому згодна з Толстим.

Я дуже задоволена собою і деякими людьми навколо.

Багато хто любить Лос-Анджелес, тому що їм подобається цей стиль життя. А для мене це завжди було місто бізнесу і ремесла — місце, що народжує те відчуття, яке буває в маленьких містечках сталеливарних.

Я багато чого не знаю, бо я багато чого не бачила.

Джерело

*
Нагору