Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

10 секс-жестів чоловіків

Хочеш дізнатися, як він до тебе ставиться? Придивися до його жестів.
Кажуть, слова допомагають приховувати думки. Зате мова жестів не вміє зберігати таємниць. Головне – навчитися «читати» (розшифровувати) чоловічі жести. І тоді ти знатимеш про нього всю правду. До речі, якщо слова чоловіка не відповідають його жестам, вірити слід саме останнім. Так запевняють психологи.
А ще стверджують, що в середньому чоловіки використовують близько 10 жестів. Не густо! Особливо порівняно з жіночими 52! Зате приємно. І з розшифруванням значно простіше. Отже, починаємо «читати».

1.Він зацікавився тобою. Якщо твоя зовнішність привертає увагу чоловіка, то його брова мимоволі піднімається й опускається. Це триває не більше секунди, але залишається вірною ознакою того, що ти йому сподобалася.

2. Ти йому сподобалася. При погляді на тебе його обличчя випромінює дружелюбність. Губи можуть мимоволі розтулятися, а ніздрі – злегка розширюватися, начебто він схвильований.

3. Хоче привернути твою увагу. Психологи кажуть, що кожна людина намагається привернути увагу по-своєму. Усе залежить від характеру людини. Хоча одразу відзначають: більшість чоловіків починають поводитися гамірно, жартувати, голосно сміятися, жестикулювати, щоб зацікавити вподобану жінку. І лише деякі з них можуть вдавати скромних і відмовчуватися. Загалом, він намагатиметься робити все можливе, щоб ти помітила та зрозуміла, що він особливий.

4. Ти його зацікавила. У твоїй присутності він поправляє краватку, піджак, сорочку тощо, а також шкарпетки (це відбувається мимоволі). Будь впевнена: ти йому дуже подобаєшся. І психологи «читають» ці жести так: я хочу мати гарний вигляд для тебе.

5. Ти йому дуже подобаєшся. При розмові з тобою він торкається свого волосся – смикає його або, навпаки, пригладжує. Як правило, чоловіки роблять це мимоволі. І все для того, щоб здаватися кращим у твоїх очах.

6. Ти його зацікавила як сексуальний партнер. При спілкуванні з тобою він стоїть напроти, наче по стійці смирно, прямо та підтягнуто. Іноді – може злегка нахилятися до тебе. І напружувати м’язи. Спеціально, щоб продемонструвати своє тіло з вигідної сторони.

7. Він хоче тебе. Чоловік відверто розглядає тебе. І робить усе, щоб ти це помітила. Також намагається зайняти зручну позу, щоб і ти роздивилась усі його достоїнства. Наприклад, сидить напроти, широко розставивши ноги. І при цьому заграє з тобою.

8. Хоче, щоб ти оцінила, який він класний. Він стоїть, тримаючи руки на поясі або трохи нижче на стегнах. За словами психологів, така поза свідчить про те, що чоловік упевнений у собі. І готовий на будь-які сексуальні подвиги.

9. Нервує. Можливо, закоханий. У твоїй присутності він смикає ґудзик – то застібає, то розстібає його; торкається свого обличчя під час розмови з тобою, може терти підборіддя або щоку, очі тощо. Це означає, що він нервує у твоїй присутності, бо ти йому дуже подобаєшся.

10. Хоче зблизитися з тобою. Якщо ти подобаєшся чоловікові і він хоче чогось більшого, ніж просто бути друзями, зазвичай він: сідає на край стільця, щоб стати до тебе ближчим; кладе ногу на ногу, і верхня нога буде спрямована у твій бік; ідучи з тобою поруч, кладе тобі руку на плече/спину або обіймає за талію.
Урахуй. Коли у чоловіка є сексуальний інтерес до жінки, він починає грати з круглими предметами, які нагадують йому округлості жіночого тіла. Наприклад, стискає в руці склянку. А якщо чоловік позичив тобі свою куртку або піджак, цей жест можна прочитати так «ти жінка, яку він готовий кохати і захищати». Або ж він просто справжній джентльмен, який не дасть дамі замерзнути;)

*
Нагору