Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Вічні питання чоловіків та жінок

Над ними періодично ламають голови, як чоловіки, так і жінки. Є ймовірність, що концентровані відповіді надихнуть тих й інших на творчу роботу над собою

На кого ми "западаємо” відразу?

Чоловік: На гарне лице й гарну фігуру. І самі наділяємо це лице з фігурою всіма мислимими інтелектуальними й моральними досконалостями. Мовчить? – Значить, загадкова. Говорить дурості? – Але це в неї так мило виходить. Матюкається, як візник? – Яка широка нестандартна натура! Потім штори спадають. На жаль і ах.
Жінка: На чисто вимитих товаришів з почуттям гумору. Для початку цього, мабуть, цілком достатньо. Головне, щоб чоловіку не здавалося, що в нього є почуття гумору, а воно в нього дійсно було. Тобто нам би так здавалося.

…а на кого – надовго?

Чоловік: Дві основних вимоги: з нею повинно бути цікаво, і вона повинна викликати бажання. Якщо обидва ці елементи присутні, жінка може тримати нас на короткому повідці стільки, скільки їй заманеться.
Жінка: Кількість вимог росте разом зі стажем знайомства. І так доти, поки він (стаж) не досягне приблизно року. Так що через рік знайомства чоловік може розслабитися й знати, що нічого нового від нього вже не зажадають. Тільки бути щедрим, добрим, надійним, кмітливим, сильним, акуратним, відповідальним, працьовитим, романтичним, ввічливим, упевненим, уважним…

Від кого ми намагаємося триматися подалі?

Чоловік: Від нахабних і у той же час некрасивих. Поодинці ці якості цілком терпимі, але в комплексі – це жах, що летить на крилах ночі…
Жінка: Від зануд. Від хамів трамвайних. Від багатеньких і важненьких чоловіків, які ні на хвилину не забувають про свій “високий статус”. Якщо ж вони повністю можуть від цього абстрагуватися, розслабитися й просто одержувати задоволення від життя взагалі й від нашого суспільства зокрема – то це, навпаки, дуже навіть приємний варіант.

Що ми робимо, щоб піймати ту (того), хто нам сподобався?

Чоловік: Усе. Насправді все.
Жінка: Чесно кажучи – дурості. А ще намагаємося сподобатися всім, хто довкола нього.

…щоб надовго удержати цей трофей?

Чоловік: Див. пункт вище.
Жінка: Намагаємося не вередувати, чи йде мова про немитий посуд, його улюблену огидну сорочку або про кепські похилості його собаки. Правда, до відомої межі.

Хто найчастіше рве відносини (чоловік або жінка)?

Чоловік: Жінка. Але з подачі чоловіка. Вирішальне слово звичайно вимовляє вона – але ми довго намагаємося її на це сподвигнути.
Жінка: Чоловік. Причому дуже часто якимись дурними способами типу "Я так боюся, що ти мене кинеш… до речі, у найближчі півроку ми навряд чи побачимось – роботи повно й взагалі…”.

Три найчастіші причини, по яких рвуться відносини?

Чоловік: Нудьга. Зрада. Матеріальна невпорядкованість.
Жінка: Нудьга. Помилкове або вірне відчуття, що ми гідні більшого. Кардинально різне відношення до побуту (скажемо, один з партнерів на ньому зациклений, а інший його в упор не зауважує).

Це так нудно, коли…

Чоловік: …все відомо заздалегідь. Коли один день схожий на інший і коли не залишається місця пригоді. Виникає відчуття закритої мишоловки.
Жінка: …сюрприз сиплеться за сюрпризом, відкриття за відкриттям. І всі суцільно – неприємні.

Чому ми боїмося (або не боїмося) залишитися на самоті?

Чоловік: Не боїмося. Якщо ти цього не хочеш сам – на самоті ти не залишишся. У світі живе три мільярди жінок – отут потрібно ухитритися не знайти собі пару.
Жінка: Боїмося. Пояснень на цей рахунок мільйон й… жодного вичерпного. Швидше за все, це інстинкт, і нічого вже отут не поробиш.

Найкращий комплімент, що нам можна зробити?

Чоловік: Через п’ять хвилин після знайомства погодитися поїхати з тобою на Північний полюс. Із зимівлею.
Жінка: Комплімент щодо нашого самого слабкого (на наш же погляд) місця. Скажемо, якщо ти вважаєш себе пухкою дівчиною, а він тебе запевняє, що ти фантастично складена й у тебе – не зменшити нічого й не додати. Щиро так говорить, з почуттям.

Ідеальне освідчення в кохання

Чоловік: Ідеальне освідчення – це коли його вимовляє та, від якої ти його хочеш почути. Ні місце, ні спосіб у цьому випадку значення не мають.
Жінка: “Давай, народимо дитину!” За умови, звичайно, що й ти від цього чоловіка хочеш те ж саме – нехай і не цю хвилину.

За матеріалами: http://wworld.com.ua

 

*
Нагору