Класика Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Найпоширеніші сексуальні стереотипи

У наше століття загального сексуального розкріпачення нам здається, що ми знаємо про секс все. Насправді, багато що з цих знань не більш, ніж стереотип. У цьому матеріалі ми розвіємо деякі з них — найбільш поширені.

Стереотип 1

Займаючись сексом з тими, кого добре знаєш, можна не оберігатися

Багато хто упевнений, що довге знайомство з людиною є гарантією від всяких неприємних хвороб. А вже якщо цей знайомий завжди охайно одягнений і від нього обов'язково пахне парфумом, тут і говорити не про що. На жаль, це не так. Щоб скласти думку про здоров'я людини зовнішнього вигляду не досить. Тому не спокушайте долю, користуйтеся презервативом. І як від вогню біжіть від чоловіків, які легковажно відносяться до цього питання. Якщо він не піклується про свій захист, вступаючи в зв'язок з вами, є вірогідність того, що в недалекому минулому був незахищений зв'язок з іншою, не такою обережною партнеркою.

Стереотип 2

Якщо дівчину збуджує вигляд голого жіночого тіла або вона фантазує про жінок, це ненормально

Дуже важливий момент: фантазувати про секс за участю жінки і відчувати справжнє ваблення до осіб своєї статі — абсолютно різні речі. Коли жінка бачить зображення іншої жінки в сексуальному контексті, то, як правило, представляє себе на її місці, і порушує її саме це. Тому можна з упевненістю стверджувати: якщо у вас є сексуальні фантазії про жінок, це є в порядку речей.

Стереотип 3

Перерваний статевий акт оберігає від вагітності

Це один з найпоширеніших і небезпечніших стереотипів. Запам'ятаєте, якщо вагітність не входить у ваші плани, то використовувати цей метод як контрацепцію не можна. Вагітність в цьому випадку цілком вірогідна. Ну і, крім того, подумайте про свого партнера. Якому чоловікові сподобається, що в найвідповідальніший момент не можна просто розслабитися і отримати задоволення, а потрібно думати про те, як би не забути зробити все правильно.

Стереотип 4

Чоловіки завжди готові зайнятися сексом

Чи то на щастя, чи то до нещастя, але це не так. Виняток становить хіба що закоханий чоловік, який на початку відносин готовий проводити в ліжку з жінкою ночі, а заразом і дні, безперервно. Взагалі ж, у чоловіків, так само як і у жінок, на секс впливає маса різних чинників. Вони точно так само втомлюються, хвилюються, у них бувають хвороби, неприємності і поганий настрій.

Стереотип 5

Чоловіків збуджує червона білизна

Насправді — це, виняткова справа смаку. Тому цілком природно, що деякі чоловіки (як і деякі жінки) абсолютно байдужі до червоного кольору або взагалі його терпіти не можуть. Бувають чоловіки, які не люблять жінок в червоному, оскільки підсвідомо бачать в них схильність до агресії і придушення. Тому перш ніж зробити йому сюрприз, спробуйте дізнатися про його колірні переваги.

 

*
Нагору