Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Особливості поведінки в сексі іноземних чоловіків

 • Ви зібралися шукати своє щастя з іноземним чоловіком, для цього потрібно бути готовою до того, що манери поведінки, в тому числі й у сексі, у різних народів різняться. Потрібно бути готовою до цього. Хоча секс це справа інтимна, він не може бути у всіх однаковий, все ж деякі особливості в кожній країні існують. Так, наприклад, Французький медичний журнал «The Journal of Sexual Medicine» опублікував звіт про дослідження сексуального життя французів, грунтуючись на опитування більш 1000 чоловік у віці від 35 років:

  — Сексуальних партнерів мають більшість опитаних (80%);
  — Секс асоціюється з задоволенням у 44%, із задоволенням у 42%, з дітьми у 8% респондентів;
  — В середньому за тиждень, чоловіки займаються сексом 2 рази;
  — У 83% опитаних, рішення зайнятися сексом приймається за кілька хвилин або секунд;
  — Для 42% французьких чоловіків, важливим є одночасний оргазм;
  — 39% чоловіків не хочуть міняти що-небудь в своєму сексуальної життя;
  — Основними проблемами в сексі у французів є зменшення бажання займатися сексом — 25%, передчасна еякуляція — 24%, проблеми з ерекцією — 14%.

  Більшість французів, чимало часу приділяють власним зовнішнім виглядом і надають великого значення правилами поведінки і етикету. Вони не будуть сидіти вдома, їх можна побачити на різного роду громадських та інших заходах. Французький чоловік дуже цікавий, легкий на підйом і любить швидкий життєвий темп.
  Спілкуючись з французом, обов’язково посміхайтеся і фліртуйте. Флірт для французів — це національне захоплення.
  Ніхто, тому що французи не отримують задоволення від життя, а секс для них найбільше задоволення. Так, що хороший секс, з прелюдією Вам забезпечений.
  До вибору супутниці життя, французькі чоловіки ставляться дуже серйозно. Для них важливі сімейні традиції, вони піклуються про своїх дітей і батьків і сильно прив’язані до сім’ї. При цьому Ви повинні бути для нього завжди загадковою і бажаною.

Німецькі чоловіки в сексі характеризуються, як хороші, технічні коханці. Вони люблять експериментувати і будуть задоволені, якщо їм додати в секс нові ідеї та гостроту відчуттів. Але разом з тим, німці за своїм характером нудні, як і їх побут. У них відсутня романтика і фантазії. Всі прогнозується і прораховується як у шахах. На залицяння і подарунки розраховувати не доведеться. Це велика рідкість для німців. А фінансові витрати будуть роздільно, в кафе розраховується кожен за себе. А секс з ним буде строго за розкладом. Вибір чоловіків серед німців великий, але Ви повинні пам’ятати, що це через те, що для них кар’єра важливіше сім’ї. Що б розраховувати на прихильність до себе, німецькому чоловікові необхідно дати зрозуміти, що Ви розумієте, яке глибоке почуття приховано за його зовнішньою холодністю.

Англійські чоловіки
— Про них мріють багато наших жінки. Серед них дуже багато симпатичних хлопців, як ніде у світі. Але геїв серед них, теж багато. Можна довго спілкуватися з англійським чоловіком, а в результаті з’ясується, що він ні коли не буде повністю Вашим. Хоча і буде надавати Вам увагу і дарувати подарунки. А якщо все ж таки пощастить зустріти нормального чоловіка, потрібно бути готовою до того, що вони схожі на німецьких чоловіків, такі ж передбачувані і банальні. Знайомлячись з іспанським чоловіком, сміливо використовуйте весь арсенал чарівності і чарівності. Це той самий випадок, коли можете себе відчути цієї жінкою-спокусницею. Пристрасні жінки — це те, що люблять іспанські чоловіки.

Іспанці обожнюють секс, він у них присутня скрізь, а заборонені теми в сексі відсутні.
Іспанська чоловік знає як, і вміє доставити жінці задоволення, від якого вона отримує справжню насолоду. Іспанські чоловіки обожнюють своїх дітей. Тому обіцяйте йому народити багато діточок і велика ймовірність того, що він вибере Вас в Як супутниці життя.

Італійські чоловіки вважаються найбільш пристрасними, життєрадісними і емоційними людьми. Але при цьому, вони відомі нероби. Поспати, отримати задоволення від їжі, вина — головне для них.
Дуже серйозно італійські чоловіки ставляться до любові. Про любові думає і говорить кожен італієць.
Існує думка, що італійський чоловік є одним з найкращих коханців. Проте часто для нього буває важливіше отримання одномоментного задоволення, ніж принести задоволення партнерці. Тому необхідно бути більш вимогливою і повчити його ласки, ніжності і прояву уваги до Вас. Що б отримати пропозицію від італійського чоловіка, Вам доведеться сподобатися його мамі. Без згоди і схвалення його мами, не кожен італієць вирішиться робити пропозиції жінці. Для них мама найголовніший і шанований у життя людина.

*
Нагору