Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

Цікаві факти про сперму

???

Хочете — вірте, хочете — ні, сперма лише на 10% складається з сперматозоїдів. Решта — це ферменти, вітамін С, кальцій, білок, натрій, цинк, лимонна кислота і фруктоза.

???

Багато жінок не в захваті від її смаку, проте з цим можна впоратися за допомогою дієти. Вважається, що різкий смак еякулята згладжують такі продукти, як ківі, селера, диня і ананас. Пиво і напої з кофеїном, навпаки, надають йому гіркоти.

???

У здорового чоловіка щодня утворюється близько 70-150 мільйонів сперматозоїдів, однак під час сім’явипорскування у нього їх може виділитися в три рази більше.

???

У матці жінки сперматозоїд здатний прожити до п’яти днів: саме тому незахищений секс небезпечний навіть до овуляції.

???

Існують «чоловічі» і «жіночі» сперматозоїди, що несуть різний генетичний матеріал. Жіночі сперматозоїди повільніші, але більш життєздатні, а чоловічі — жвавіші, але помітно слабші.ї

???

Середній обсяг сперми за одну еякуляція — 1 чайна ложка (200-500 мільйонів сперматозоїдів). Середня швидкість еякулянта в момент сім’явиверження — 50 кілометрів на годину, а середньостатистична дистанція «польоту» — 18-25 сантиметрів. Світовий рекорд належить чоловікові, який «жбурнув» свій генетичний матеріал на 5,5 метрів.

???

*
Нагору