Класика Поезія Проза Усяка всячина Прислів'я, приказки Перевiр себе! Хихітня Відгуки*

20 відмінностей мозку чоловіків від мозку жінок

1. Давно доведено, що мозок жінки на 10% менше чоловічого. На рівень інтелекту це, втім, не впливає.

2. А ось зменшується чоловічий мозок з віком швидше жіночого.

3. Для вирішення однієї і тієї ж поставленого завдання чоловіки і жінки задіють різні частини головного мозку.

4. Якщо чоловік заблукав, то буде запам’ятовувати напрямок руху і пройдену відстань, а жінка — об’єкти-орієнтири. Так само і за кермом: чоловік пам’ятає дорогу по числовим значенням відстаней, а жінка часто пам’ятає всякі вивіски і вітрини магазинів.

5. Жінка частіше запам’ятовує все в деталях, чоловікові достатньо резюмує думки.

6. Чоловіки швидше сприймають інформацію, а тому швидше реагують. Але ...

7. Жінки частіше можуть сприймати кілька інформаційних потоків, а чоловіки дратуються, коли їм доводиться робити що-то «заразом».

8. Чоловіки сильніше в точних науках, а жінкам краще даються гуманітарні.

9. Так, всі чекали цієї теми, так ось, будь ласка: чоловіки думають про секс щохвилини, а жінки згадують про нього раз на пару днів. Маніакальні та інші крайнощі не в рахунок.

10. Жінки більш балакучі. Така товариськість пов’язана з роботою центру задоволень в мозку. Розмова для них те саме, що оргазм.

11. Чоловіки і жінки по-різному реагують на різкі й дратівливі звуки.

12. Для встановлення довіри жінці достатньо міцних обіймів секунд на 20.

13. Жінки використовують майже в три рази більше слів протягом дня, ніж чоловіки.

14. Жіночий мозок при функціонуванні нагрівається сильніше, оскільки «спалюється» більше глюкози.

15. У чоловіків і жінок різне сприйняття гумору. Чоловіків більше хвилює веселий фінал, а жінки отримують задоволення від тонкості гумору в цілому, мови викладу, і від розв’язки отримують навіть більше задоволення, ніж чоловіки.

16. У жінок краще розвинені організаторські здібності.

17. Чоловічий слух слабкіше жіночого. Тому жінки чують найтонші інтонації, а чоловіки — не завжди. І в плані тактильних відчуттів чоловіки жінкам програють. Зір ж чоловіків досить еротизований, тоді як жінки краще запам’ятовують будь-які деталі картинки.

18. Чоловіки сприймають мову за допомогою логіки, тому «чують рівно те, що йдеться», а жінки підключають інтуїцію та емоції, тому їм «скрізь якісь натяки ввижаються».

19. Жінки від природи більш комунікабельні, чоловіки — агресивно конкурентні. Тому чоловіки частіше б’ються. З тієї ж причини жінки дратуються від того, що чоловіки не можуть підтримати з ними тривала розмова, а справа, всього лише, в тому, що чоловіча мова розвинена, як правило, слабкіше.

20. Якщо на дорозі лежить м’яч, то чоловік по ньому вдарить ногою, а жінка, швидше за все, підбере і притисне до грудей. Так виявляється різний природне призначення чоловіків і жінок.


*
Нагору